Levné letenky do zahraničí: neplaťte více než musíte

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Mnozí z nás si plánují dovolenou již nyní, sami, bez pomoci cestovních kanceláří. Kromě sjednání ubytování si v tom případě musíme zajistit také dopravu. Pokud chcete vyrazit dále, určitě bude preferovat leteckou dopravu. Kde pořídit levné letenky?

Cestování letadlem je mnohem pohodlnější nežli jízda autem nebo autobusem. Během pár hodin dorazíte na místo, aniž byste byli unavení a rozlámaní z cest. Dříve však letecké spoje do zahraničí nebyly nijak levnou záležitostí.

Dnes už je tomu jinak, nejen kvůli příchodu nízkonákladových společností. Běžně se tak dají zařídit velmi levné letenky, a to zejména do tradičních turistických destinací. Občas takovou letenku koupíte již od pár desetikorun. Nevěříte?

Letenky.sk – levné letenky do celého světa

Levné letenky s odlety z Prahy, Brno, Bratislavy či Vídně zakoupíte přes internetový portál letenky.sk. Ten vám vždy vyhledá nejlevnější možné letenky do destinace, o kterou máte zájem. Kromě data, které si stanovíte, vám nabídne i možné jiné termíny, které lze využít pro ještě levnější cestování.

Díky tomu můžete letět kamkoliv v rámci Evropy i mimo ni za ceny, o nichž se vám možná dosud ani nesnilo. Systém funguje online, to znamená, že veškeré vyřízení a objednání letenek provedete doma přes internet. Nemusíte chodit nikam do kanceláře či nějaké pobočky společnosti.

Letenky si po objednání a zaplacení jednoduše vytisknete a poté se již můžete těšit na odlet. Ceny jsou uvedeny přehledně, a to včetně všech poplatků a případných příplatků, takže během rezervace máte jasný přehled o tom, kolik celkově za tyto levné letenky zaplatíte.

Využijte výhodné slevy na pobyty

Při plánování dovolené vlastní cestou se nebojte hledat kromě levných letenek také různé slevy na pobyty. Ty dnes nabízejí mnohé cestovní kanceláře, ale také mnohé slevové portály. Díky slevám na pobyt získáte dovolenou až o několik desítek procent levněji. Zbudou vám tak finance na různé suvenýry, jako jsou kvalitní šperky apod., které pak můžete věnovat svým blízkým po návratu z dovolené.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Letecky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *