Světová výstava EXPO 2020

Unikátní událost, na kterou zamíří lidé z celého světa, bude hostit Dubaj od října 2020 do dubna 2021. Spojené arabské emiráty pořádají světovou výstavu EXPO 2020. Na ní představí téma „Connecting Minds, Creating the Future“, v překladu Spojování myšlenek a vytváření budoucnosti. Výstava se v regionu Středního východu uskuteční vůbec poprvé. O pořádání expozice se ucházely mimo jiné brazilské Sao Paulo, ruský Jekatěrinburk či turecký Izmir. 

Světová výstava EXPO 2020

Česká republika ve svém pavilonu SPRING představí unikátní systém S.A.W.E.R.. Jedná se o zařízení, které ze vzduchu vyrábí vodu za použití solární energie, čímž je pak možno měnit poušť v kvetoucí zahradu. Nejedná se pouze o pasivní dekoraci, nýbrž o fungující systém. Za jeho vývojem stojí vědci z AV ČR a ČVUT. Návštěvníci výstavy jej budou moci obdivovat v zóně „Sustainability“ u jednoho z hlavních vstupů na výstaviště. 

EXPO 2020

Že se bude jednat o výjimečnou akci, dokazují předpovědi pořadatelů, podle nichž na výstavu zamíří 25 milionu lidí – z toho sedmdesát procent zahraničních návštěvníků. 

Světová výstava 2020

Staňte se také vy součástí této události desetiletí a díky partnerství cestovní kanceláře s českým pavilonem absolvujte prohlídku přímo s jeho zástupcem. Pořádané zájezdy na EXPO 2020 vypadají následovně: přímé lety z Prahy, ubytování v hotelu řetězce HILTON, dva dny na Světové výstavě, čas na nákupy, individuální prohlídky nebo výlety po okolí s českými průvodci. Dle typu zájezdu můžete lenošit u bazénu nebo návštěvu výstavy spojit s golfem.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie, Letecky, Oblíbené destinace se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.