Kam se vypravit za jarním lyžováním

Máte pocit, že jste si v zimě lyžování příliš neužili a rádi byste to ještě napravili? Určitě není pozdě. Stačí se vypravit do Rakouska, kde si můžete vychutnat krásy jarního lyžování se vším všudy.

Kouzlo jarního pobytu na horách

Pokud jste přesvědčeni, že jarní lyžování je ztrátou času, rádi bychom vás vyvedli z omylu. Kvalita sněhu samozřejmě nebude taková, jako během chladných zimních dnů, nicméně jarní lyžování má své kouzlo. Kdo by nemiloval možnost posadit se u horského baru jen v tričku a vychutnat si chvíli ničím nerušeného odpočinku se skleničkou oblíbeného pití či u dobrého jídla? Toto období je navíc jako stvořené pro poznávání okolních krás. Alpy se mohou pyšnit nádhernou krajinou plnou zajímavých přírodních úkazů. Teplé jarní dny jsou ideální dobou k jejich návštěvě. Můžete totiž pozorovat probouzející se přírodu a nechat se hýčkat hřejivými slunečními paprsky.

Jarní počasí Nassfeld aneb kde zažít jedinečnou lyžovačku

Jedním z výborných areálů nabízejících ideální lyžařské podmínky i na jaře je lyžařské středisko Nassfeld. To se nachází v krásném prostředí rakouských Alp, jež se právem řadí mezi nejmodernější a nejnavštěvovanější střediska. Najdete zde 110 kilometrů dobře upravených sjezdovek všech obtížností, které se nacházejí v ideální poloze. Jsou totiž orientovány na jižní italské svahy, což je zárukou téměř celoročního krásného a slunečného počasí.

Ubytovat se můžete například v moderním zařízení BookNassfeld, jež je situováno přímo ve městě Hermagor, přibližně 300 metrů od sjezdovek. Ubytování je zde zajištěno v komfortně vybavených apartmánech, které hostům poskytnou příjemné zázemí po náročném dni stráveném na sjezdovce. Návštěvníkům je plně k dispozici SaunaHaus, společenská místnost a během teplejších dnů i terasa s možností grilování. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení, které je k dispozici v celém objektu. Určitě vás mile překvapí česky mluvící vstřícný personál, televize s českými programy a slevy až 12 % na skipasy ve středisku Nassfeld. Vypravte se do Nassfeldu ještě v této sezóně a uvidíte, že jarnímu lyžování určitě přijdete na chuť.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Rakousko se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.