Wi-Fi psi: Nejbizarnější hon na Wi-Fi právě začíná!

Spousta z nás brzy vyrazí na letní dovolenou a samozřejmě si vezme s sebou svůj chytrý telefon. Proč se ale omezovat v používání jen na hovory a SMSky? Snad každý chce telefon používat stejně jako doma. Brzy tak začíná dobrodružství s hledáním otevřené Wi-Fi. Někdy je to hra, která se podobá populární hře geocaching a je potřeba překonat řadu překážet.

Půjčili byste si Wi-Fi psa?

Pes je věrným přítelem člověka už více než 12 tisíc let. Stejně jako my lidé, tak i psi se přizpůsobují dnešní době. Lze je vycvičit k různým úkolům od asistenčních úkolů až po hledání výbušnin. Myslíte si, že lze vycvičit psa i k hledání Wi-Fi signálu?

Přesně o tento nesnadný úkol se snaží, Jose z jednoho populárního španělského letoviska. Pes Wi-Fi vyčmuchá a dovede internetu chtivého jedince, který je právě na dovolené, přímo ke zdroji bezdrátového internetu. Takového Wi-Fi psa si můžete pronajmout za malý poplatek buď krátkodobě, nebo i na celou dovolenou. Jak to funguje v praxi? Podívejte se na následující video:

Neztrácejte čas hledáním Wi-Fi signálu!

To je hlavní myšlenka této kampaně. Tak si to shrňme – pes nejde vycvičit k hledání Wi-Fi signálu, ale v dnešní době již klesly ceny mobilního internetu na zahraniční dovolené natolik, že se nemusíte příliš omezovat. Týká se to zejména zemí Evropské unie, kde platí nařízení EU o maximálních cenách za roaming.

Reklamní sdělení

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Chorvatsko, Léto, Rakousko, Slovensko, Španělsko se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *