Znáte nejzajímavější netradiční dovolené?

Dovolená nemusí být jenom tradiční, kdy na týden nebo více vyrazíte s partnerem, partnerkou, nebo třeba s rodinou k moři. Hitem poslední doby jsou i různé netradiční dovolené. O jaké se jedná? Podívejte se. Nejprve se zaměříme na populární seniorské pobyty, které jsou určené všem lidem starší generace. Tomu obvykle odpovídá jak výběr destinace a hotelu, tak i nabídka jednotlivých služeb, nebo třeba výletů. Není to ale jediný unikát, jelikož často jsou právě tyto zájezdy zajímavě dotovány a tak vycházejí podstatně levněji, než klasika.

dovolená se psem

Hitem je i dovolená se zvířetem

U mnohých lidí je zvíře nedílnou součástí rodiny a tak se s ním lidé doslova nedokážou rozloučit. A na toto přesně se dnes zaměřují jak různé hotely, tak i cestovní kanceláře. Netradiční dovolenou se tak stává třeba dovolená se psem, s kočkou, nebo jiným domácím mazlíčkem. Je určena pro každého, kdo nechce své zvíře nechat třeba u známých, nebo v různých zvířecích hotelech. Nejenom, že dané zvíře má na hotelu povolený pobyt. I pro něho je následně připraven plnohodnotný komfort, spojený třeba:

  • S připraveným pelíškem
  • S pravidelnou stravou
  • Se zajištěným venčením

Chcete vyrazit k moři na jeden den?

I třetí tip je celkem zajímavý. Týká se možnosti vyrazit k moři jenom na jeden den. Obvykle se jezdí do Itálie nebo Chorvatska. Vyrazí se v nočních hodinách, celý den se tráví v přímořském letovisku a večer se zase jede domů. Velké lákadlo pro ty, kteří nemají tolik času, nebo peněz na klasickou dovolenou. Je to i oblíbená cesta pro toho, kdo má zájem najít si partnera a připravit pro něho celkem zajímavý výlet na místo, kde si oba užijí krás nádherného moře. I tento typ zájezdů je v poslední době celkem oblíbený, což dokládá jak počet nabízených termínů, tak i to, kolik cestovních kanceláří se na tuto formu zájezdů přímo specializuje.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.