Zimní dovolená v Brně vás uchvátí díky šperkům historie a komfortu hotelů

Náročné výletníky i milovníky relaxace nadchne zimní dovolená v Brně. Jako na stříbrném podnosu budete mít drahokamy architektury, které berou svou krásou dech. Procházky romantickými uličkami vás zavedou až na hrad Špilberk. Tento monument je symbol města.

Dovolená Brno

Brno je druhé největší město České republiky a největší metropole Moravy se sídlem v Jihomoravském kraji. Protékají jím řeka Svratka a Svitava a v jižní části Přízřenice se stékají. Díky rozvoji průmyslu v 19. století se mu říkalo český Manchester a nyní je známé jako moravská Silicon Valley, a to pro nadstandardní vývoj informačních technologii. Dovolená Brno je vždy zajímavá a slibuje nezapomenutelné zážitky.

Romantika na každém kroku

Komfortní ubytování Brno zaujme milovníky kulturních památek, protože jsou jich ve městě stovky. Valná většina se jich nachází v historickém jádru a městské památkové rezervaci. Brno je také rájem moderní architektury s kořeny ve funkcionalismu. Největším klenotem je však vila Tugendhat zapsaná na Seznam světového dědictví UNESCO. Neméně zajímavý je hrad Špilberk a jeho magické kasematy. Výšlap na Špilberk vás dostane do kondice a jako odměnu si užijete panoramatický výhled na město. Když si rezervujete vánoční pobyt v jednom z hotelů, budete to mít kousek do labyrintu po Zelným trhem i do kostnice sv. Jakuba.

Na Silvestra něco extra

Brno je město, kde se dá zažít úplně všechno. Silvestrovský pobyt vám vyrazí dech, protože je spojen s poznáním města s dechberoucí architekturou i atmosférou. Když se rozhodnete po luxusní oslavu příchodu Nového roku na hotel Brno, nešlápnete vedle. Kromě parádního silvestrovského večírku si užije wellness ve vířivce či saně, masáže a volný vstup do relax zóny.

S výběrem ubytování na Hotel.cz vám pomůže praktický vyhledávač, díky němuž najdete hotel snů pro sebe i svou rodinu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Česko se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.