Zima v Praze? Zkuste luxusní pobytový balíček pro dva

Ne každý vyhledává v zimě lyžařská střediska a sportovní areály. Někdo se obejde bez front u lyžařských vleků a raději si užívá relaxační pobyt nebo gastronomické zážitky. A pokud si chcete užít oboje a krásy hlavního města Prahy k tomu, nabízí Boutique hotel Praha své zimní víkendové balíčky pro dva.

hotel Holešovice

Lokalita, wellness centrum a fresh restaurant – tři důvody pro Boutique hotel Praha

V moderně zařízených hotelových pokojích vás čeká láhev výborného přívlastkového vína a drobné překvapení na polštáři. Wellness centrum nabízí originální zážitek v aromatické vířivce, rustikální finskou saunu, kolagenové solárium či výběr z 20 relaxačních masáží.

Pokud jde o kulinářské zážitky, o speciality z domácí i zahraniční kuchyně se postará hotelová fresh restaurace. Praha 7 nemá mnoho takových zařízení, kde můžete stylově posedět u krbu v útulném prostředí s designovými židlemi, koženými boxy a akváriem, a přitom si vychutnat nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Samotná lokalita, v níž se hotel nachází, láká k návštěvě Prahy. V bezprostřední blízkosti se nachází Výstaviště Praha, místo pořádání různých českých i mezinárodních veletrhů.

Z hotelu se pak pohodlně dostanete do Trójského zámečku, do pražské zoologické i botanické zahrady, planetária či do různých sportovních zařízení. Také historické centrum města je snadno dosažitelné městskou hromadnou dopravou.

Místo vhodné k pořádání konferencí

Hotel zaujme svou pohodou a příjemným prostředím. To, přátelský personál i parkování a wi-fi zdarma oceníte, pokud hledáte vhodný pronájem konferenčních prostor v Praze. K dispozici je zde sál s kapacitou 80 míst nebo dva salonky po 30 místech, které lze vzájemně propojit. Spojení konferenčního sálu se zimní zahradou a letní terasou poskytne komfortní prostor pro coffee breaky, večerní rauty či jakékoliv společenské nebo firemní akce.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *