Zahajte lyžařskou sezónu ve francouzském stylu!

Za létem můžeme udělat definitivní tečku, schovat plavky a naopak vytáhnout zimní výbavu. Právě teď je ideální čas začít mazat běžky, seřizovat lyže a vybírat luxusní lyžařské zájezdy za výhodné ceny. Francie se pyšní dlouhými, vždy upravenými sjezdovkami se špičkovými službami a servisem pro zákazníky. Užijte si střediska ve dvoutisících metrech na uhlazených sjezdovkách, jež potěší zkušené i dětské lyžaře nebo úplné začátečníky.

Turistické residence i luxusní apartmány

Vyberte si z široké nabídky lyžování ve Francii online a rezervujte si svůj termín včas! Francie patří mezi nejžádanější destinace k zimním radovánkám a při skvělých cenách doprovázených kompletními službami mohou být zejména období dětských prázdnin velmi brzy obsazená. Ohromný dojem na vás udělá Val Thorens, nejvýše položené evropské středisko patřící mezi nejrozsáhlejší oblasti na celém světě. Svých nej má na kontě ale mnohem více. Sněhovou nadílku si zde užijete od prosince až do května a 140 kilometrů sjezdových tratí zastřešuje celkem 31 vleků a lanovek. Po celou sezónu jsou pro lyžaře otevřeny restaurace, bary, vinárny i vyhlášené kulturní akce. Lyžování Francie nabízí taktéž komfortní zázemí pro večerní lyžování. To si smíte vychutnat třeba v oblasti Les Menuires.

Vzhůru do Tignes

Chcete-li zažít něco nového, prohlédněte si zájezdy do Savojských Alp, kde vám učaruje oblast Tignes. Ledovec Grande Motte slibuje lyžování téměř po celý rok. Moderní středisko myslí též na snowboardisty, pro něž přichystalo snowpark. Jako všude jinde nechybí půjčovny zimního vybavení, restaurace a samozřejmě směnárna. Učiněným rájem se dá bez nadsázky označit francouzské oblast Les 2 Alpes, která vznikla spojením dvou vesniček. Za skvělou cenu si užijete večerní lyžování, skibus, umělé kluziště nebo třeba vyhřívaný venkovní bazén. Budete-li mít štěstí, trefíte se do každoročně pořádaného šampionátu ve snowboardingu. Na začátečníky čeká více jak 400 zkušených instruktorů, díky nimž si zamilujete zimní dovolenou ve Francii. Neváhejte a vyberte si svůj termín včas!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zima se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.