Za relaxací a zábavou do maďarských lázní

Pokud přemýšlíte, kde strávit své dny volna, máme pro vás skvělý tip. Navštivte Maďarsko! Dokonalý odpočinek s rodinou, dětmi nebo přáteli si můžete užít v několika zajímavých lázeňských lokacích s cestovní kanceláří Kareta Tour. Ta má navíc až do 26. 3. pro své klienty připravenou speciální nabídku návštěny Aquaworldu Budapešť!

Budapešť

Aquaworld Budapešť

Nejedná se sice o lázně, ale odpočinek a zábavu si můžete užít i zde. Aquaworld Budapešť je největší wellness komplex a aquapark v Maďarsku, který nabízí různé vodní atrakce, fitness nebo exotické lázně. Využijte speciální nabídku tří nocí za cenu dvou!

Nejmladší maďarské lázně Bükfürdő

V překrásné zeleni u obce Bük na severozápadě Maďarska leží lázeňský komplex Bükfürdő. Léčivá voda pomáhá při potížích s pohybovým ústrojím i při gynekologických a urologických zánětech. Pro svou relaxaci a odpočinek můžete využít bazény, wellness centrum i saunový svět.

Termální lázně Sárvár

Na západě Maďarska naleznete historické lázeňské město Sárvár. Místní termální prameny jsou vhodné při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím. Užívejte si bahenní zábaly, masáže nebo vanové koupele. Sárvár je ideální místo pro dovolenou s dětmi. Nechybí zde lanové centrum a okolní příroda láká k procházkám nebo výletům na kole.

Lázeňské středisko Hévíz

Hévíz leží na jihozápadě Maďarska a představuje jedno z nejstarších maďarských lázeňských měst. Pobyt zde rozhodně obzvláštní největší termální jezero Evropy, které se tu nachází.

Lázně Harkány

Navštívíte-li lázeňské město Harkány na jihozápadě Maďarska, můžete spojit návštěvu léčebných lázní s výletem do okolních vinic. Relaxujte a bavte se v krásném prostředí!

Maďarsko je země proslulá ostrým jídlem a skvělými lázněmi. Výše zmíněná místa vás o tom jistě přesvědčí. Kareta Tour nabízí ve všech lokacích ubytování v příjemných lázeňských hotelech. Za relaxačními procedurami to nikdy nebudete mít daleko.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Evropa, Oblíbené destinace se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.