Wellness pobyty pro zdraví i odpočinek

Máte pocit, že pořád jen pracujete a zasloužíte si konečně relaxaci v podobě víkendu ve dvou či s celou rodinou? Pak čtěte dál. Máme pro vás tipy na velikonoční pobyty plné odpočinku, zábavy i aktivně stráveného času. Vyberou si starší manželské páry, zamilované dvojice hledající úkryt před světem i sportovně založené rodiny s malými dětmi. Období Velikonoc, které připadá vždy na jarní měsíce, je ideálním startem, jak se jednoznačně probrat ze zimního spánku a období lenošení. V tomto čase totiž už dávno bývá sníh pryč a venku se teploty šplhají k příjemným jarním teplotám. Ve vzduchu je cítit blížící se léto. A pokud vás už nebaví doma barvit vajíčka a čekat, až k vám zabloudí koledníci, užijte si letos Velikonoce jinak.

velikonoční pobyty

Jižní Čechy – sázka na jistotu

Wellness Jižní Čechy má co nabídnout každému jednomu z nás. Ať už hledáte komornější atmosféru pro blažený klid mysli či snad orientální procedury pro krásu a uvolnění. Jak by se vám líbilo zažít Velikonoce v zámecké atmosféře, užívat si v lázních anebo v hluboké přírodě daleko od davů turistů? Vybrat wellness nebylo nikdy jednodušší. 

Díky propracované online nabídce můžete vidět obsah jednotlivých balíčků i jakým počtem bodů je wellness pobyt ohodnocený podle klientů. Zjistíte, kolik procedur na vás v zakoupeném pobytu čeká, o jakou formu stravování se jedná a kolik dní budete lenošit. Mnoho hotelů a lázní spojuje balíčky právě s velikonočními tradicemi, takže se vám naskytne jedinečná šance podívat se na tradiční velikonoční trhy, uplést si pomlázku či sledovat zvyky a obyčeje v daném kraji. Jižní Čechy vám navíc učarují překrásným okolím a sportovními možnostmi pro lenochy i aktivní sportovce. Budete jásat z nespočtu cyklostezek, turistických tras i městeček s úzkými uličkami a spoustou nákupních možností. Vybere si skutečně každý.

wellness pobyty

Nejvyšší čas začít vybírat

Jaro je za dveřmi a vy máte báječnou příležitost vybrat si z nabídky svůj odpočinkový zážitek. Je pouze na vás, zda se uchýlíte třeba víkendu s výletem na Zámek Hluboká či do města Třeboň s romantickými scenériemi. Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz a nastartujte své tělo i mysl tou pravou jarní atmosférou!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblíbené destinace se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.