Vyrazte za poznáním do Plzně

Plzeň, západočeské město ležící na soutoku Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, obývá okolo 172 tisíc obyvatel. V žebříčku českých měst stojí hned za Olomoucí a drží titul čtvrtého největšího města v České republice. Je známé především díky stejnojmennému pivu, nicméně vám může nabídnout celou škálu lákadel a důvodů sem zavítat. Pokud se tedy rozhodnete vyjet za zábavou, kulturou, historií i sportem právě do Plzně, vyberete si vhodné ubytování s vynikající polohou i skvělými službami.

hotel v Plzni

Moderní hotel s kompletním zázemím

Hotel v Plzni může mít mnoho podob, chcete-li si ale užít klid, být kousek od samotného centra města a zároveň využívat služeb monitorovaného parkoviště, vyplatí se hledat hotel Pilsen, což je německé označení města. Takový hotel slibuje komfortní zázemí s mnoha službami, jež potěší mladé cestovatele, náročné byznysmeny během pracovních cest i rodiny s dětmi. V hotelu se pořádají významné události, firemní večírky, různé rauty a oslavy a při větším počtu osob vám hotel zprostředkuje i odvoz do centra města zcela zdarma. Samozřejmostí jsou pak nonstop restaurace, salónek s kapacitou až pro 80 lidí či letní terasa a pokrytí wi-fi. Jako bonus navíc lze využít služeb směnárny. Prostory lze přizpůsobit individuálním požadavkům, proto jsou rovněž hojně využívány pro konání seminářů a konferencí. Personál vám zajistí nejen občerstvení během jakékoliv akce, ale samozřejmě i technické vybavení v podobě audiovizuální techniky, flipchartu a plátna. Obrovskou výhodou je bezbariérový vstup do restaurace i samotného salónku.

Užijte si nezapomenutelnou návštěvu Plzně

Ať už zavítáte do Plzně v rámci práce či volného času, nesmíte opomenout několik klíčových míst. Jedním z nich jsou Plzeňská radnice či Velká synagoga. Hotel Plzeň vám navíc díky perfektní poloze umožňuje dostat se poměrně rychle do pivovarského muzea či oblíbeného plzeňského pivovaru, kde se vyrábí vyhlášená česká piva. Za návštěvu rozhodně stojí i tamní zoologická zahrada anebo Katedrála sv. Bartoloměje.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.