Virtuální cestování vám pomůže splnit neuskutečnitelné sny. Jak na to?

Zejména během lockdownu se použití virtuální reality stalo součástí mnoha firem i domácností. Vědecký prostředek pokroku tak bývá stále častěji kromě laboratoří, nemocnic a rehabilitačních center používán i v běžných domácnostech. Zážitek je jedinečný. 

Virtuální realita

Jako byste tam skutečně byli

Celosvětová pandemie, následná finanční krize. Žijeme v době, která rozhodně není lehká. Stále se zvyšující ceny všeho, co k životu potřebujeme, nám k psychické pohodě příliš nepomáhá. Naše cestovatelské sny jsme mnohdy museli odložit na vedlejší kolej. Stále ale jsou s námi. Virtuální realita pomáhá přinést skutečnost přímo k vám domů. Rozšířená realita vás přenese do míst, kam se nyní nemáte možnost podívat. Projdete se po pláži, zažijete pohled na nekonečné hory. Už víte, kam to bude? 

Stačí si vybrat ten správný program

K tomu, abyste se mohli pomalým tempem procházet po některém ze světoznámých muzeí, po New Yorku, nebo třeba po některém z přírodních parků, budete potřebovat speciální hru, tedy software. Právě ten správný program vám pomůže prožít to, co si pro sebe nejvíce přejete. 

Pomalá procházka přírodou

Možná si přejete po práci trochu relaxace. Co byste řekli klidné procházce přírodou někde na horách? V reálném životě není možné se na pár hodin vydat na alpské vrcholky. Virtuální realita vám tento zážitek nabídce ve zcela realistické podobě. Odpočinete si, uvolníte se, budete se cítit příjemně. Na malou virtuální procházku se můžete vydat denně. 

Větší porce cestování

Přejete si dnes pořádný zážitek? Zvolte si místo na naší planetě, kam byste se v jiném případě nemohli nikdy podívat. Bude to australská krajina, cizokrajná města, nebo orientální krásy? Objevujte krásy zeměkoule, aniž byste museli celý rok šetřit na zážitky. Zatímco cestopis vám nabízí jen pohled daného reportéra, s virtuální realitou máte možnost se zastavit na místě, které vás oslovuje nejvíce. 

Virtuální realita je ideální možnost, jak si splnit své cestovatelské přání. Kam to bude?

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.