V Aquaparku Čestlice si užije celá rodina

Zdroj: shutterstock.com

Milujete vodní radovánky? Pak by vašemu zájmu určitě neměl ujít největší aquapark ve střední Evropě, kde najdete spousty vodních atrakcí a nejen to. V aquapalace v Praze Čestlicích si užijete zábavu i nekončící relaxaci v sauně či fitness a spa centrech.

Aquapark se nachází v pražských Říčanech, obchodní zóně Průhonice – Čestlice. Je tak velice snadné dostat se do něj autem, a to z dálnice D1. Parkování je pro návštěvníky zcela zdarma. Cestu do vodního světa můžete absolvovat i autobusem, pravidelnou linkou – aquabusem, nebo veřejnou dopravou.

Vodní svět tvoří úžasné paláce plné atrakcí

Ve vodním světě, který se rozkládá na ploše přes 9000 m2, najdete množství zábavných atrakcí. Ty se nachází nejen uvnitř, ale také ve venkovní zóně. Dlouhé tobogány, nápadité skluzavky, dobrodružné tunely nebo 8 metrů hluboká potápěčská jáma, to je jen stručný výčet toho, na čem se můžete pobavit. Těm nejmenším pak poslouží dětský koutek a neplavcům přijdou vhod kurzy plavání vedené zkušenými instruktory.

Relaxovat můžete v saunách, spa a fitness centrech

Mimo vodního světa se aquapark v Čestlicích může chlubit zázemím pro aktivní i pasivní regeneraci těla. Nechybí zde proto fitness a spa centra a samozřejmě sauny. Všechny prostory jsou vybaveny moderním a kvalitním zařízením, díky kterému načerpáte všechny chybějící síly.

Součástí aquaparku je i hotel

Mimopražští, co si budou chtít aquapark užít, aniž by museli myslet na brzký odjezd, určitě ocení 4hvězdičkový hotel, který je součástí areálu. Od centra Prahy je vzdálen pouhých 14 km, a tak představuje skvělý výchozí bod pro výlety.

Dospělý zaplatí ve vodním světě 210 Kč na 1 hodinu, děti vysoké 100 až 150 cm pak zaplatí 145 Kč za 1 hodinu. Pro studenty do 26 let a seniory nad 60 let je také připravena speciální cena vstupného, a to 175 Kč. Čím více času zde strávíte, tím menší částka bude na hodinu připadat. Je také možné využít rodinných vstupenek. Do ostatních částí aquaparku se platí vstupné zvlášť. Hledáte-li tip na skvěle prožitý víkend, pak je aquapark v Čestlicích výbornou příležitostí.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Autobusem, Jak vyrazit, Léto, Tipy od čtenářů, Zima se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *