Užijte si romantický víkend včetně luxusní péče v Antonie hotel Frýdlant

zdroj: antoniehotel.cz

zdroj: antoniehotel.cz

Každý vztah potřebuje oživení v podobě romantických chvilek. Všední dny naplněné prací a starostí o domácnost mnoho prostoru pro romantiku neponechají. Pro navození té správné atmosféry se proto vyplatí vyrazit, byť jen na víkend, do nějakého příjemného hotelu. Můžete se nechat hýčkat při wellness pobytu nebo poznávat přírodní a historické zajímavosti v okolí.

Antonie hotel Frýdlant

ah-logoJedním z hotelů, jako stvořených pro romantické pobyty, je Antonie hotel Frýdlant. Je situován v moderní novostavbě s ubytovací kapacitou 46 osob. Jeho součástí je nejen restaurace a romantické dvoulůžkové pokoje (můžete zvolit například pokoj s krbem nebo celoprosklenou koupelnou). Nabízí ale také prostory pro sport a relaxaci. Na portále booking.com získal hodnocení 9,1/10.

Budova hotelu zajišťuje veškeré pohodlí a dostatek příležitostí k vyžití i v případě ošklivého počasí. Hosté zde mohou využít bazén, saunu, vířivku nebo studenou lázeň. Nabírat síly mohou také v luxusně vybavené relaxační zóně nebo při masážích.

Relaxační zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Relaxační zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Milovníci sportů v létě ocení tenisové kurty i biotopické jezero. Za každého počasí si můžete přímo v budově hotelu zajít na squash či badminton. Dále zde naleznete sportovní halu s možností využití pro míčové hry. Probíhá zde také cvičení jógy, pilates, aerobicu či zumby. V hotelu se navíc nachází fitness centrum vybavené exkluzivními kardio a posilovacími stroji.

Zajímavosti v okolí

Antonie hotel Frýdlant je situován v klidné okrajové části Frýdlantu. Romantiku pobytu dokonale dokreslí toto historické město, kterému vévodí nádherný hrad a zámek Frýdlant.

Hrad a zámek Frýdlant, zdroj: antoniehotel.cz

Hrad a zámek Frýdlant, zdroj: antoniehotel.cz

 

Kouzelnou procházku nabízí historická památková zóna města, kterou můžete rozšířit o pohled z radniční věže. Pro zvídavé se v městě nachází hned několik muzeí (městské muzeum, muzeum Špitálek nebo železniční muzeum). Mezi zajímavosti patří také frýdlantský pohyblivý betlém.

Nádherné výhledy do okolní krajiny nabízí nedaleká rozhledna Frýdlantská výšina, ke které vás dovede naučná stezka z centra města.

Mnoho nádherných toulek přírodou na vás čeká v Jizerských horách, kde v zimních měsících můžete navíc využít lyžařských center (například Ski areály Ještěd, Obří důl nebo Bedřichov).

Romantické pobyty pro dva v Antonie hotel Frýdlant

Romantické víkendy v Antonie hotel Frýdlant vám zajistí nevšední zážitek, kterému nebude chybět žádný detail. V ceně dvoudenního pobytu je zahrnuto:

  • ubytování v komfortním dvojlůžkovém pokoji včetně snídaně (snídaně může proběhnout formou bufetu, ale lze si objednat i snídani přímo na pokoj)
  • romantickou atmosféru navodí dodávka kytice růží a láhve sektu přímo na pokoj
  • v ceně jsou rovněž dvě romantické večeře pro dvě osoby o čtyřech chodech
  • jeden večer při svíčkách v hotelové vinárně
  • neomezený vstup do sportovních i relaxačních prostor (tělocvična, fitness room, bazén, sauna, …)
Dvoulůžkový pokoj, zdroj: antoniehotel.cz

Dvoulůžkový pokoj, zdroj: antoniehotel.cz

Hotel dále nabízí luxusní romantický balíček, který oproti běžnému romantickému víkendu zahrnuje navíc pro oba:

  • rašelinový zábal
  • masáž nohou
  • aroma masáž
  • masáž lávovými kameny

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Tipy od čtenářů se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lada Široká G+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *