Ubytování Moravský kras skvělé místo k dovolené

Polovina měsíce května za námi a Vy stále nemáte naplánovány volnočasové aktivity na léto? Pokud stále nevíte, kde v České republice prožít letní dovolenou, pak Vám přinášíme tip na prožití pohodových dnů v malebném prostředí Moravského krasu. Ubytovat se můžete v hotelu Probe, který se nachází v městě Blansko. Právě toto město je považováno za bránu Moravského krasu a nabízí ubytovaným jedinečný výchozí bod pro výlety a poznání místního regionu.

K oblíbeným turistickým cílům v okolí města Blanska bezpochyby patří již zmíněný Moravský kras a jeskyně s krásnou krápníkovou výzdobou. Rozhodně nezapomeňte navštívit Punkevní jeskyni s Macochou. Svou krápníkovou výzdobou Vás doslova ohromí také jeskyně Balcarka a Kateřinská jeskyně. V blízkosti hotelu můžete navštívit také Muzeum železa v Josefově, Klamovu huť u Blanska, chrám Panny Marie ve Křitinách, zámek v Rájci nad Svitavou či pivovar v Černé Hoře. Ubytování Blansko disponuje až osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Pokoj si můžete rezervovat již dnes prostřednictvím webových stránek našeho hotelu www.hotelprobe.cz. V hotelu najdete také restauraci.

Hotel Probe je vhodným místem pro dovolenou, jak pro rodiny s dětmi, tak turisty, kteří se rozhodli navštívit Moravský kras a jeho okolí. S ubytováním Moravský kras budou spokojeny také větší skupiny, které by rády uspořádaly v Moravském krasu sraz. Hotel Probe poskytuje ubytování za velmi příznivou cenu. Vyhledáváte-li během dovolené či prodlouženého víkendu pohyb, pak Vás určitě zaujme možnost zahrát si přímo v areálu hotelu squash či méně fyzické náročné kuželky.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblíbené destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.