Turistická sezóna zahájena

Léto je ideálním obdobím, kdy se vyplatí vyrazit do hlavního města, historické Prahy právem nazývané jako stověžaté město. Tento skvost celé republiky leží v srdci Čech a slibuje celou škálu zábavy i vyžití. Kromě návštěvy historického jádra a blízkých zámků či hradů se vyplatí sledovat aktuální nabídku sportovních aktivit a kulturního dění. Před cestou do Prahy si ale nezapomeňte vybrat vhodné ubytování.

hotel v centru PrahyHotel přímo na Václaváku

A to může být celkem oříšek vzhledem k tomu, že Praha patří k dražším městům. Přesto najdete i v hlavním městě atraktivní možnosti ubytování. Velmi žádaný je například hotel Andante, který leží jen pár kroků od Václavského náměstí. Tento tříhvězdičkový hotel nabízí moderně zařízené ubytovací jednotky pro jednu, dvě i tři osoby i speciální nabídky s výraznou slevou. V hotelu na vás čeká wifi připojení zdarma, bohatá snídaně i přátelská a rodinná atmosféra. Proto je právě tento hotel vyhledávaným místem nejen pro cestující páry, ale rovněž rodiny s dětmi, pro něž jsou připraveny rodinné pokoje. Díky atraktivním slevovým akcím značně ušetříte a pobyt v Praze si zpříjemníte! Díky tomu, že je hotel v centru Prahy, můžete vytěžit z výhodné polohy maximum.  

Jaké památky nesmíte minout?

Příjemnou procházkou se vydejte třeba k orloji, kde na vás čeká úchvatná podívaná a vynechat rozhodně nesmíte ani další dominanty hlavního města. Karlův most vám nabídne pohled na Staré město, a pokud sázíte na romantické chvíle ve dvou, projděte se podél břehu Vltavy. Jako samozřejmost je považována návštěva Pražského hradu, Petřínu a stejně tak Národního divadla. Historická zástavba vám umožní nasát pravou atmosféru starého pražského města a prohlédnout si ji nejen z pohledu občana, ale také turisty. Ostatně by byl hřích si z výletu po Praze nepřivést typický suvenýr nebo alespoň pohlednici s dobovými fotografiemi.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Evropa, Léto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.