Tropický ráj na dosah – Tropical Island u Berlína

Zdroj: shutterstock.com

Víte o tom, že můžete navštívit tropický ráj, aniž byste museli cestovat přes půlku světa? Stačí vyrazit do Německa, kde se nachází centrum pojmenované Tropical Island, a to necelých 60 km od Berlína. Jak se tam dostanete a kolik stojí vstupné? To vše a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Za 3,5 hodiny dorazíte autem z Prahy do obrovského aquaparku, do něhož se sjíždějí turisté z celé Evropy. Je otevřen non-stop, a tak si zde zábavu můžete užívat bez ustání. Mimo jiného také díky skvělému originálnímu ubytování v chatkách, které jsou postaveny přímo v areálu tohoto velkolepého vodního světa.

Součástí Tropical Island je oceňovaný saunový ráj

Jednou z předností tohoto rekreačního centra je velký saunový ráj, který je považován za největší v Evropě. Díky svému vybavení získal také světově uznávané ocenění kvality, které ho řadí na přední příčky pomyslného žebříčku nejlepších zázemí pro saunování.

Aquapark stojí v hale, kde se měly vyrábět vzducholodě

Co je však největším lákadlem komplexu? Komplex jako takový. Tropical Island je totiž unikátní projekt. Nachází se v obrovské hale, která dříve patřila sovětskému letectvu, které zamýšlelo stavět zde vzducholodě. Výjimečnost si toto místo zachovalo až do dnešních dní. Kde jinde můžete navštívit prales, relaxovat na písečné pláži a poté si dopřávat lahodné drinky u vodního baru? A netřeba ani zmiňovat, že speciálně upravený bazén zde představuje moře s vlnami! Nechybí také vodopády, vířivky, tobogány, skluzavky a prolézačky.

Do Tropical Island se jednoduše dostanete autem, je také možné využít autobusové nebo vlakové spojení. Vzhledem k vysoké oblíbenosti se také pořádají zájezdy, které vám zajistí cestu, ubytování a případně i vstup.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Autobusem, Jak vyrazit, Léto, Tipy od čtenářů, Vlakem, Zima se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *