Toulejse.cz – nabídka ubytování s tipy na výlety a akce v okolí

toulejsePoznáváte rádi krásy České republiky, ale už vám dochází inspirace? Chcete vyrazit na dobrodružný nebo poznávací výlet třeba i v zimě? Hledáte ubytování na zajímavých místech za dobrou cenu, ale nedaří se vám to? Pokud ano, máme pro vás tip, kde naleznete všechny potřebné informace na jednom místě pěkně přehledně a rychle…

Více jak 400 zajímavých tipů a nejen to

Velké množství informací o zajímavých turistických cílech nabízí projekt toulejse.cz. Najdete zde více jak 400 tipů na výlety po místech celé České republiky. Vybírat můžete hrady nebo zámky, přírodní zajímavosti, rozhledny a pokud máte rádi pohyb, jistě vás potěší i přehled zajímavých cyklostezek. Najdete zde plno zajímavých tipů na letní i zimní výlety pro celou rodinu a mnohem více.

Netradiční pohled na Karlovy Vary z rozhledny Diana, zdroj: wikipedia.org

Netradiční pohled na Karlovy Vary z rozhledny Diana, zdroj: wikipedia.org

Vyberte si rovnou ubytování v okolí

Kromě zajímavých míst si zde můžete najít i ubytování v dané lokalitě. To můžete pohodlně vybírat hned podle několika kritérií – stačí například zadat cenu, typ ubytování, lokalitu a ve chvilce dostanete hned několik zajímavých nabídek.

Rozhodně vyzkoušejte i novinku, kdy lze nově vybírat i prostřednictvím interaktivní mapy. Díky tomuto portálu také ihned zjistíte, jaké zajímavé turistické cíle se v blízkosti vašeho ubytování nachází. V rozhodování vám také mohou pomoci reference zákazníků, kteří ubytování využili před vámi.

Vybírat můžete i podle kalendáře

Další vychytávkou, kterou se může portál pochlubit, je přehledný kalendář akcí. Díky kalendáři akcí získáte dokonalý přehled o tom, co se bude v okolí vašeho pobytu dít. Akce můžete vyhledávat podle lokality.

Kalendář akcí je každodenně aktualizován, takže se můžete těšit na tu nejčerstvější nabídku kulturních, společenských, uměleckých, dětských a dalších akcí.

Vezměte celou rodinu na prodloužený víkend

Pokud máte rádi poznávání nových míst a chcete při svém cestování i trochu ušetřit své finance třeba díky výběru vhodného ubytování, potom bude i pro vás portál toulejse.cz tím nejlepším společníkem.

Vyberte si i vy z mnoha penzionů, hotelů, chat, kempů a najděte zajímavé tipy na výlety a akce… žijeme přece jen jednou, tak hurá za zábavou a poznáváním.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto, Zima se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Magdalena Hándlová G+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *