Top destinace, kde prožijete vytouženou dovolenou snů?

Trávíte pracovní dny tím, že si představujete, jak na lehátku u moře popíjíte svůj oblíbený drink? Odpočítáváte, kolik dní zbývá do vytoužené letní dovolené? V tom případě je načase vybrat cílovou destinaci, kde svou letošní dovolenou snů strávíte.

Řecko i jeho poutavou historii si zamilujete

Řecko je krásnou zemí, kde kromě polehávání na pláži můžete navštívit nepřeberné množství památek. Je tak ideální destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat odpočinek u moře, ale zároveň nechtějí strávit celou dovolenou jen na lehátku. Kromě pobytu u moře si můžete naplánovat například návštěvu historických Athén a dalších míst, kde se vytvářela bohatá historie této oblasti. Samozřejmě zbude čas i na ono vysněné polehávání s drinkem. Vybírat můžete z množství termínů a lokalit. Záleží jen na vás, pro který zájezd z nabídky Řecko all inclusive se rozhodnete.

Španělsko nabízí krásné pláže i nádhernou přírodu

Španělsko je jednou z turisticky nejoblíbenějších destinací pro dovolenou. Díky jemným písečnými plážím, z nichž několik je dokonce oceněno modrou vlajkou za čistotu a kvalitu, je Španělsko správnou volbou i pro rodiny s malými dětmi. Kromě krásných pláží zde na vás čeká malebná příroda i jedinečná architektura. Za tou se můžete vypravit například do nádherné Barcelony plné staveb architekta Gaudího. Ty nejkrásnější pláže zase nabízí oblast Costa Brava, Mallorca či Kanárské ostrovy. Ideální je vybírat zájezd z kategorie Španělsko all inclusive, kde máte v ceně jídlo i pití, včetně alkoholických nápojů.

Bulharsko all inclusive je jednou z nejlevnějších leteckých dovolených

Bulharsko je krásnou zemi, která svým návštěvníkům nabízí nezapomenutelnou, a přesto velmi cenově dostupnou dovolenou. Najdete zde oblíbená středomořská letoviska položená na okraji Černého moře, krásná města s množstvím památek i skvostnou přírodu vhodnou pro turistiku.

Několik tipů, kde strávit dokonalou dovolenou, jste již obdrželi. Nyní si jen stačí vybrat vhodnou oblast, termín a začít se včas balit na letošní výjimečnou dovolenou.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto, Oblíbené destinace se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.