Tipy na zajímavé wellness pobyty

Potřebuje především klid a znovu nabrat ztracenou energii? Představte si místo, kde se o vás krásně postarají, kde se můžete oddávat příjemným ozdravným procedurám a masážím a kde vám nabídnou komfortní ubytování. Líbí se vám taková představa? Pokud máte pár dnů volna, vyrazte na wellness!

wellness

Pro to, abyste se cítili jak v sedmém nebi, nemusíte vůbec opouštět hranice České republiky. I u nás najdete prvotřídní wellness pobyty se vším všudy a navíc vás budou stát jen zlomek toho, kolik byste za ně zaplatili v zahraničí. 

Tipy na romantiku ve dvou nebo parádní dámskou jízdu

Pokud toužíte se svou drahou polovičkou po něčem opravdu výjimečném, vybírejte z nabídky pobytů pro zamilované. Tu pravou romantiku vám přinese wellness v Karlových Varech nebo pobyt v úžasném hotelu v Českém Krumlově. Láska kvete v každém věku a dnes existují také pobyty, které se zaměřují na seniorské páry. Vyhlášené jsou Lázně Libverda nebo Luhačovice, kde je program a typ procedur zaměřen právě na starší návštěvníky. 

Chcete už s kamarádkou konečně někam vyrazit? Nabízí se jedinečné pobyty pro dámy, které mají také svá specifika. Ideálním místem na dámskou jíźdu je Český ráj, kde je mimo jiné spousta možností na zajímavé výlety po hradech, zámcích a jiných památkách. Lázně Poděbrady nabízí pro dámy zajímavý balíček plný relaxačních procedur pro revitalizaci pokožky. Nebo si vyberte něco netradičního – wellness s medovými procedurami nebo pivní lázně.

Wellness s dětmi: rodinné pobyty

I s dětmi můžete navštívit česká lázeňská města. Co takhle Karlovy Vary, Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně? Rodinný relax zažijete i v Lázních Kynžvart, kde je pro děti připraveno mnoho zajímavých atrakcí. A rodinné pobyty v Hluboké nad Vltavou nadchnou každého. Děti si mohou užívat vodní radovánky v aquaparku a dospělí vychutnávat krásu historie. Jestli chcete děti zavést spíše do zdravé přírody, doporučujeme šumavské Srní. Je tam krásně, dá se jezdit na cyklovýlety a užívat si pohodu v tamní přírodě.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Oblíbené destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.