TIP: Industriální Ostrava s moderním ubytováním

Třetí největší město České republiky je stále vyhledávanějším místem pro strávení dovolené, aktivního odpočinku i návštěvu kulturních akcí. Do podvědomí se lidem dostává nejen díky vyhlášené ulici Stodolní, která nikdy nespí. Na této dlouhé třídě najdete řadu barů, diskoték a hospůdek, kam rádi usednete na skvělé pivo či jídlo a koktejly. Ostrava bojuje také za své historické kořeny a spojuje industriální památky s moderními prvky, čímž vzniká unikátní kulturní zóny a místa. Každoročně se tady pořádá věhlasný festival Colours of Ostrava, jež pravidelně přitáhne tisíce nových návštěvníků.

Kde se v Ostravě ubytovat?

V letních měsících v stoupá poptávka po ubytovacích zařízeních. Hotely v Ostravě nabízí příjemné, čisté a nadstandardní zázemí. Například restaurace Ostrava kombinuje vyhlášené speciality šéfkuchaře s venkovním barbecue či sezónními specialitami. Vybere si skutečně každý. Hledáte-li komfortní hotel s vynikající dostupností do všech částí města, vyberte si skvělý hotel v pěší dostupnosti MHD. Atraktivní design snoubí moderní prvky s typickým průmyslovým podkladem, čímž vznikají stylové pokoje i novodobá restaurace. Hotel v Ostravě je vybaven také odpočinkovou zónou s vířivkou či saunou, nebo bowlingovými dráhami a sportovním zázemím. Samozřejmostí jsou pak pro hotel Ostrava konferenční prostory s kompletním technickým zázemím.

Skvělá cena, dostupnost i vybavení

Ostrava slibuje celou řadu důvodů vydat se právě sem. Vaše návštěva města se rozhodně nesmí obejít bez prohlídky věže radnice, která ve večerních hodinách nádherně svítí, popřípadě pak návštěva zoologické zahrady se zvětšenými pavilony. Nezapomínejte ale, že v době konání akcí se vyplatí rezervovat si pokoj výrazně dříve, protože kapacita hotelů a ubytovacích jednotek je velmi brzy vyčerpána. Pokud jste ale nestihli žádnou letní akci, nezoufejte a zarezervujte si pokoj třeba na podzim nebo před vánočními svátky, kdy je průmyslová Ostrava ještě krásnější.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto, Ostatní, Tipy od čtenářů se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.