Svatba v krajině pod Pálavou

Vinný sklípek se často stává dějištěm pro nejrůznější firemní akce. Samozřejmě přijdou po pracovních záležitostech i ty milejší neformální. A s vínem v žilách si odtud odnesete milé vzpomínky na místo, kde se nikdo nebál bavit z plných plic.

Svatba na Jižní Moravě ve vinařství

Sklep nevypadá vždy jen ponuře a nezaplňují ho bedýnky s ovocem a zeleninou. Na Moravě se tato místa stávají stále vyhledávanější, dokonce si tady lze uspořádat svatbu podle těch nejodvážnějších představ. Svatba Morava znamená zábavu a speciálně strávený čas, na jaký jen tak nezapomenete. Jak by to mohlo vypadat? Po svatebním obřadu se vyfotíte v kouzelné krajině a posléze se společně s hosty pustíte do menu připraveného na míru. V případě vašeho zájmu se zajistí chuťově pestré rautové občerstvení s různými pochoutkami. Těšte se na degustace a výběr z těch nejkvalitnějších vín. Novomanželé jistě přivítají speciální svatební pokoj. Ostatní hosté mohou rovněž využít místní ubytování, aby se nemuseli vzdálit dřív, než se jim zachce.

Uspořádání svatby bez komplikací

Svatební přípravy dají pokaždé hodně zabrat, ale v současnosti klidně zahoďte tyto starosti za hlavu. Svatba Jižní Morava vám umožní zajištění manažerky, která se postará o veškerou organizaci a nezapomene na nic důležitého. Veškerá zábava se koná ve Vinařském dvoře na faře v Ivani. Příjemné posezení doladí dvůr mezi zdmi barokní zahrady. Více jak 200 let starý sklep prošel rekonstrukcí a vypadá jako nový. Podmínkou k uskutečnění svatby je počet minimálně čtyřiceti hostů. Celkově se sem vejde až sto osob. Slavnostní obřad si můžete naplánovat ve známé chráněné kulturní památce České republiky, v kostele sv. Bartoloměje. Platí to i pro necírkevní sňatky. Láká vás začít společný život uprostřed vinic? Tak neváhejte, požádejte své protějšky o ruku ještě dnes!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblíbené destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.