Srdce Karlovarského kraje

Mariánské Lázně jsou nejmladší lázně mezi západočeskými lázeňskými městy a mají opravdu co nabídnout. Město ležící hodinu jízdy autem od Chebu obývá přibližně třináct tisíc obyvatel. Město vám učaruje krásnou atmosférou i historií, jež na vás dýchne v každém ohledu. Chcete-li si užít odpočinek, zábavu a sportovní aktivity bez omezení, navštivte třeba kolonádu anebo zpívající fontánu. Procházka po Parcích v Mariánských Lázních anebo naučná stezka Kladska patří mezi hojně navštěvovaná místa.  Na své si přijdu i milovníci rozhledu, ti mohou vystoupat až na samý vrchol rozhledny Hamelika, jež slibuje nádherné výhledy do okolní přírody.

Cristal Palace
Kulturní dědictví v Mariánských Lázních

Máte-li dostatek času, určitě nevynechejte ani návštěvu městského divadla zasazeného do historické budovy. Na popularitě roste i parfumerie se vzácnými vůněmi. Jako každé lázeňské město jsou i zde k popíjení ozdravné prameny. Jestliže cestujete automobilem, můžete si projet i úchvatnou okolní přírodu a další menší městečka, kde se setkáte s pohostinností, malými obchůdky a restauracemi s vyhlášenými specialitami. Pro dokonalou dovolenou je nezbytné vybrat i správný hotel. Lázeňské město je připraveno na turisty a na vás je se pouze rozhodnout, který hotel je tím pravým ořechovým. Velmi oblíbený a žádaný je hotel v Mariánských Lázních, jenž má své vlastní dva léčivé prameny vysoce kvalitní minerální vody. Klimatizovaný hotel Cristal Palace (https://cristalpalace.cz/) nabízí podzemní garáž a parkoviště u San Remo, hotelu s vlastním lesoparkem s okrasným jezírkem a altánkem (http://www.sanremo.cz/).

Odpočinek i zábava v hotelu

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Cristal Palace smíte ochutnat kulinářské umění i wellness procedury, po nichž budete mít pocit znovuzrození. Načerpejte energii s orientálními masážemi, vyzkoušejte nové, exotické masáže a stejně tak si nechte pleť ošetřit kvalitními přístroji. Hotel je připraven uspokojit své hosty léčebnými procedurami. Nabízí se třeba minerální koupele, přírodní zábaly, suché koupele či inhalace. Z bohatého sortimentu služeb si vyberou mladé páry i starší hosté. Mariánské Lázně jsou skvělým místem pro strávení příjemných chvilek a k tomu je podzim jako dělaný, co myslíte?

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.