Špindlerův Mlýn se mění. Jak to ovlivní vaši zimní dovolenou?

zdroj: shutterstock.com

Nejvyhledávanější a nejoblíbenější ski areál v České republice – Špindlerův Mlýn – už nebude od letošního roku provozovat Český svaz tělesné výchovy. Přechází totiž do pronájmu Tatra Mountain Resorts (TMR) a miliardáře Pavla Němce. Jak se změna majitelů projeví na vaší zimní dovolené? Zvýší se ceny jízdného a změní se nabídka služeb? Na to se podíváme v dnešním článku.

Půjdou ceny jízdného nahoru?

Od letošní zimy budou o cenách jízdného lanovek a počtu V.I.P. permanentek rozhodovat manažeři Tatry Mountain Resorts (TMR) spolu s miliardářem Pavlem Němcem. TMR získá ski areál Špindlerův Mlýn do pronájmu na 20 let za 43,8 milionů Kč ročně a podmínkou smlouvy je, že musí do areálu investovat 800 milionů.

Ubytování v tomto horském městě patří k vyšším, úspory docílíte, pokud zvolíte jeden z mnoha penzionů ve Špindlerově Mlýně.

Manažeři uvádí, že ještě letos by měly ceny jízdného zůstat na loňské úrovni, ale protože jsou plánovány velké investice, další sezónu půjdou ceny spíše nahoru. Nejistá je existence permanentek neboli předbíhaček, které deprimují běžné návštěvníky lyžařského střediska.

Co nabízí Špindlerův Mlýn?

Lyžařské středisko Špindlerův Mlýn je cílem milovníků lyžování, snowboardingu i běžkování. Ski areál nabízí svým návštěvníkům až 25 kilometrů sjezdových tratí, které patří k těm nejkvalitnějším v České republice. Areál je skvělým zázemím jak pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, tak i pro náročné sportovce, kteří na sjezdovkách hledají adrenalin.

Snowboardisté zamíří do místních snowparků. Ve volném čase se můžete vydat na snowtubing nebo navštívit místní aquapark.Těšme se na změny, které nám TMR připraví na další zimní sezónu.

Kde se ve Špindlerově Mlýně ubytovat?

Otázkou však zůstává, kde se ve Špindlerově Mlýně ubytovat. Ski areál skrývá hned několik horských chat, hotelů a penzionů. Vyberte si ubytování v penzionu prostřednictvím webových stránek www.dopenzionu.cz, kde najdete ubytování se zajímavou slevou. Koupí včas můžete ušetřit, využijte toho a náplánujte si zimní dovolenou ještě dnes.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Evropa, Zima se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *