Špindlerovské otevírání léta již 1.6.2013

zdroj: wikipedia.org

zdroj: wikipedia.org

Lyžařská zimní sezona ve Špindlerově mlýně je již nenávratně pryč. Ovšem milovníci této lokality nemusí zoufat. Již 1.6.2013 je připraveno otevírání letní sezony, která přinese mnoho zábavy. Město Špindlerův mlýn ve spolupráci se Ski centrem opět na letní sezonu připravilo mnoho zajímavých tipů a možností výletů. Vše bude odstartováno slavnostním zahájením, které nese název Špindlerovské otevírání léta.

Zábava bude pro celou rodinu

Špindlerovské otevírání léta je výborný tip na výlet pro všechny rodiny, které ještě stále nemají zajištěný program a chtějí si užít spoustu zábavy. Ve Špindlerově mlýně bude od ranních hodin nachystaný bohatý zábavný program se spoustou dovednostních úkolů, zajímavostí a slev. Letošní zahájení letní turistické sezony je opravdu pestré. Můžete tak strávit krásný prodloužený víkend v této atraktivní oblasti v jednom z mnoha ubytování.

Na své si přijdou především rodiny s dětmi. Právě pro ně je připraven velmi bohatý program se spoustou her, úkolů a samozřejmě odměn. Budou slavnostně otevřeny také zábavné trasy, určené pro celé rodiny. Od 9:00 budou tyto stezky otevřeny.

Nejzábavnější stezkou je „Medvědí stezka“, na které na vás čeká 7 úkolů a na konci bohatá odměna. Od 13:00 je přímo pro děti v areálu připraven „Dětský den“ na kterém si spolu s ostatními vrstevníky jistě užijí spoustu zábavy. O program dětského dne se bude starat agentura Yellow Point.

Díky sponzorům je program pestrý a odměny zajímavé

Taková akce, jakou je otevírání turistické sezony ve Špindlerově mlýně, by se neobešla bez sponzorských darů. Právě spolupráce města se Skiareálem, zastoupeným společností MELIDA, a.s. má velkou zásluhu na konání této akce. Ubytování ve Špindlerově Mlýně seženete snadno, mnohé hotely a penziony ještě nabízejí mimosezónní ceny nebo atraktivní balíčky.

Zábavné odpoledne pro děti, zdroj: shutterstock.com

Zábavné odpoledne pro děti, zdroj: shutterstock.com

Využijte nabídky 1+1

Právě díky partnerské podpoře této akce můžete využít na mnoha místech také řady slev. Zejména akce 1+1 zdarma je velice lákavá. Ta na vás čeká hned na několika místech například v restauracích, lanovkách, apod.

Po celou dobu konání akce bude připravena pro rodiny možnost občerstvení a doprovázet bude skvělá muzika. Na závěr celého výletu si budete moci nechat zhotovit i pamětní fotografii.

zdroj: mestospindleruvmlyn.cz

zdroj: mestospindleruvmlyn.cz

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy od čtenářů se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Magdalena Hándlová G+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *