Slovenské wellness centrum v nádherné krajině

Člověk se v přírodě vždy cítí nějak lépe. Když do pěkného prostředí umístíte vodní ráj s mnoha atrakcemi, kde si rodiče se svými dětmi užijí spoustu zábavy, co víc si přát?

AquaCity Poprad

Turistické středisko, kde chrání životní prostředí

Největší wellness na Slovensku najdete ve slunné severovýchodní části země. Jde o jeden z nejvíce ekologicky zaměřených resortů s takřka nulovou produkcí emisí. Za tento přístup získalo centrum řadu ocenění. Zakladatel projektu Jan Telenský se nejprve zabýval především nákupy, rekonstrukcemi, pronájmy a prodeji nemovitostí. Jeho motto zní: „Snaž se o jasné definování cíle a udělej nemožné možným bez výmluvy“. Později se zaměřil hlavně na Aqua City v Popradu v Tatrách, kde se využívá geotermální energie z podzemního jezera, čímž se udržují sauny a bazény celoročně teplé, od 28°C do 38°C.

Neodolatelný svět zábavy a odpočinku

Wellness pobyty se poslední roky stávají velice vyhledávaným způsobem relaxace. AquaCity Poprad vám splní všechny vaše očekávání, protože zde můžete prozkoumat třináct venkovních a vnitřních bazénů a 350 vodních atrakcí, kde nechybí perličky, vířivky, masážní trysky a vodní hřiby. K nejpopulárnějším patří také multimediální laserová show, odkud si odnesete jedinečné zážitky. Ve vzduchu se vznášejí animované 3D obrazy, k tomu hraje emotivní hudba a vy se díváte na záhadné divadlo. Každý večer se zobrazuje jiná show, která trvá deset minut. Adrenalin vám zvednou dva celoroční tobogány, které obsahují mnoho zatáček a překvapení. V létě se využívá rodinná skluzavka, užijete si i na Mayské pyramidě nebo na raftovacím tobogánu. Připraveny jsou dětské koutky, kde se dají hrát hry, malovat a prolézat herní stavbu. Dětem se líbí prozkoumávat nejrůznější prolézačky, hračky, skluzavky. Starší kluci a holčičky jistě ocení herní konzole Sony PlayStation 4.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.