Půjčovna raftů – vodácké výlety nikdy nebyly jednodušší!

zdroj: putzer.cz

zdroj: putzer.cz

Půjčovna raftů a lodí Petr Putzer je místo, kde začne vaše netradiční letní dobrodružství! Vyrazte na vodu s rodinou nebo přáteli a společně si vychutnejte plavbu po českých řekách.

Raft pojme 3–6 osob a pro svou stabilitu i bezpečnost je ideálním plavidlem pro vodáky začátečníky. Sjíždění řeky se stane jednou velkou zábavou, která stmelí každý kolektiv. Bude to Vltava, Otava, Berounka nebo Ohře? Vyberte si řeku a kontaktujte nás. Naše půjčovna lodí a raftů pro vás zajistí nejen plavidlo, ale i další výbavu a navíc vám pomůže také s veškerou organizací a plánováním.

Proč jet řeku na raftu?

Výhoda raftů oproti kánoím a kajakům spočívá hlavně v jejich bezpečnosti, stabilitě a komfortu. Pokud jste začátečníci nebo pokud zvažujete účast dětí, je raft naprosto ideální volbou. Tato plavidla jsou k dispozici pro 34 nebo 36 osob, takže rodiny se mohou plavit bez problémů společně.  Odpadá tak obvyklá obava „co když se převrátíme“. Díky robustnosti raftů se nemusíte ničeho bát. Vaše plavba bude poklidná a bezpečná.

Jaké máme další možnosti?

Naše půjčovna raftů Petr Putzer pochopitelně disponuje i klasickými typy lodí. Zkušeným říčním vlkům rádi svěříme naše kánoe – Vydra, Dag (dvoumístné). A pro náročné vodáky s touhou po troše adrenalinu máme připravené naše rychlé kajaky.

Vodácké trasy pro raft, zdroj: putzer.cz

Vodácké trasy pro raft, zdroj: putzer.cz

Poznejte 4 nejoblíbenější české řeky pro vodáky

Vltava – číslo 1 pro začátečníky i pokročilé

Plavba po naší nejdelší a také vodácky nejpopulárnější řece může začít např. ve Vyšším Brodě. Najdete zde bohatě vybavenou půjčovnu, kde kromě lodí a nutného vybavení (pádla, vesty, sudy) dostanete i plánky atraktivních úseků s vyznačenými jezy.

Díky Vltavě můžete proplout Šumavou a udělat si poučnou zastávku v historickém městě Český Krumlov. Cíl této pohodové plavby na vás bude čekat v Českých Budějovicích, kde můžete mimo jiné navštívit i známý pivovar. Ale všechno může být i jinak – po vašem. Vltava má skutečně co nabídnout, zajímavých úseků je zde hned několik. Na který se vydáte vy?

Řeka Otava – poznejte Šumavu originálně

Půjčovna raftů na Otavě se pro vás stane vstupní branou na cestě za poznáním krás Šumavy. Na cestu vyrazíte hned po úvodní instruktáži. Pracovníci spol. Petr Putzer vám ochotně vysvětlí, jak na věc. Těšit se můžete na řadu fascinující míst, kterými se tento kraj pyšní – např. Čeňkova pila, Sušiče, Strakonice atd.

Berounka – krásná příroda, skrývající historické klenoty

Splouvání Berounky lze s trochou nadsázky přirovnat k vlastivědné exkurzi. Těšit vás bude nejen pohled na okolní přírodu, ale také myšlenka na cíl. Tím v tomto případě není nic jiného než slovutný hrad Karlštejn. Naše půjčovna se postará, aby se tato plavba zapsala zlatým písmem do vašich vzpomínek.

Řeka Ohře – Západní Čechy jako na dlani

Naše půjčovna raftů na Ohři je ideálním výchozím bodem pro plavbu, během které navštívíte překvapivě malebná města Cheb, Černý Mlýn, Sokolov, Loket nebo Karlovy Vary. Plout můžete až do Kadaně, kde se naši pracovníci postarají o návrat lodí a vybavení na výchozí místo. Vy si bez starostí vychutnáte vzpomínky na kouzelné vodácké chvíle, které si z Ohře povezete domů.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autobusem, Léto se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *