Půjčovna aut na letišti v Praze nabízí kvalitní služby

autopůjčovna Praha letiště

Praha je rájem turistů milujících ruch velkoměsta. Nabízí nejen historické pamětihodnosti a umělecké galerie, ale také bohatý společenský život v restauracích a kavárnách. Vedle toho často hostí odborná sympozia nebo konference, často i s účastí ze zahraničí. Všichni, kdo do Prahy přiletí na letiště, se potřebují přesunout do místa konání akce nebo svého ubytování. Jaké možnosti se jim nabízejí?

Na taxi zapomeňte a pronajměte si raději auto

K přesunu z letiště Václava Havla v Praze je možné využít buď taxislužbu, nebo si pronajmout vozidlo. Druhá volba je v mnohém pohodlnější, protože není nad to mít vůz k dispozici po celý den. Přitom je to celkem jednoduché. K pronajmutí vozidla vám postačí jen pár kliknutí na webových stránkách autopůjčovny. Přímo na webu si vyberete vozidlo, které vám padne do očí a které bude dostatečně reprezentativní. Půjčovna aut letiště Praha Taggart má k dispozici celou řadu známých značek – od modelů Škoda, přes Hyundai, VW, BMW, Opel, Mercedes až po Maserati.

Sami si určíte termín přistavení vozidla 

Při objednávání vozidla k pronájmu si zároveň hned určíte i datum a čas přistavení aut na letišti. Úplně nejlepší je uvést také číslo svého letu. Pracovníci půjčovny aut alespoň budou mít k dispozici přesné informace o vašem příletu nebo případném zpoždění letu, takže se podle toho budou moci zařídit, abyste měli auto k ruce na čas.

Komplexní služby včetně pojištění

Taggart, autopůjčovna Praha letiště, nabízí komplexní služby. Takže společně s pronajatým vozidlem, které bude nové a čisté, budete mít k dispozici také kompletní jeho pojištění s platností po celé Evropské unii. Nemusíte se bát skrytých poplatků a před půjčením vozidla si můžete využít zkušební jízdu. K půjčení jsou také dětské sedačky, navigace, nosiče zavazadlových boxů. A navíc – do autopůjčovny se dovoláte i o víkendu, protože jejich informační linka pracuje nonstop.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.