Půjčovna a servis lyží a snowboardů

Je třeba si pořizovat komplet nové vybavení na lyže? Tuto otázku si možná pokládáte na začátku lyžařské sezóny, když přemýšlíte, kam a kdy za zimními radovánkami vyrazíte. Snažíte-li se ovšem se svými financemi rozumně hospodařit, pak výhodným řešením pro vaši peněženku se jeví pronájem lyží a snowboardů.

I na půjčených lyžích si užijete spoustu zimní zábavy

O každé sportovní vybavení je třeba se starat a samozřejmě také mít vhodné prostory pro jeho uskladnění. Těch se vám ale nemusí dostávat a pak je před vámi dilema, kam lyžařské vybavení složit? A přitom je to všechno tak jednoduché. Zcela bez starostí budete, když si vybavení pořídíte v půjčovně lyží. Vaše obavy, abyste nenarazili na zboží vadné či nějak opotřebované, odložte s klidem stranou.

Půjčovna CZ SKI vám poskytne pouze nové zboží od známých značek Salomon a Atomic, které navíc každoročně obměňuje, aby uspokojila náročné potřeby svých zákazníků. Kromě toho má nejmodernější strojní zázemí značky Montana, na němž vám ve svém servisu zdarma seřídí vázání. Firma si zakládá na tom, že půjčuje vybavení pouze v prvotřídním stavu, s nabroušenou a navoskovanou skluznicí a nabroušenými hranami.

Celoroční půjčovna s bonusem zdarma

Vybavit na lyže můžete v půjčovně CZ SKI nejen sebe, ale také svoje děti, a je úplně jedno, jestli se věnujete spíše běžkování, nebo dáváte přednost sjezdovému lyžování či snowboardingu. Protože půjčovna vám umí nabídnout veškeré vybavení včetně bot a holí. Jste opravdu zanícení lyžaři a bez lyžování se v zimě prostě neobejdete? Pak přímo pro vás je jako šité na míru celoroční půjčovné, kdy si za výhodnou cenu půjčíte vybavení na jeden až dva roky. Ke službám CZ SKI patří i ta, kdy vám bez problémů vymění nepadnoucí velikost či značku vybavení. K celoročně zapůjčenému setu navíc od CZ SKI získáváte automaticky „Top servis“ zdarma.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblíbené destinace, Zima se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.