Přivítejte nový rok na horách na čerstvém vzduchu

Poslední den roku si zaslouží oslavit v prostředí, na které potom budete vzpomínat jako na moc hezký zážitek. Na horách je krásně v každém ročním období. Kdo ale rád lyžuje, tak v zimě se mu zde bude líbit více. Co takhle spojit perfektní lyžovačku s příchodem nového roku? Oslavte Silvestr v prostředí krásné horské přírody.

silvestrovský pobyt

Příjemná zimní dovolená

České hory mají co nabídnout i v zimě. Ať se vydáte do Krkonoš, na Šumavu, do Beskyd či do Jeseníků, všude najdete pohostinné penziony, hotely a chaty, kde lze relaxovat po dni naplněném sportovní aktivitou. Nenechte si proto ujít silvestrovský pobyt s celou rodinou tam, kde si budete moct během dne zalyžovat a přivítat tu první den nového roku. Zimní dovolená na horách vás nabije pozitivní energií. Stačí se podívat na zasněžené kopce a hřebeny a hned přijdete na lepší myšlenky.

Do Jeseníků za sněhem

Jeseníky jsou oblíbenou turistickou destinací, kam se v létě sjíždí milovníci cyklistiky a pěší turistiky a v zimě ti, co rádi lyžují. Upravených sjezdovek a běžkařských stop je tu více než dost. Zalyžujete si v Malé Morávce, v Koutech nad Desnou i na Pradědu. Pobyt v Jeseníkách je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Kdo nerad lyžuje, může si vybrat ubytování v Jeseníku a využít některý z nabízených balíčků léčebných procedur. Také lázně Karlova Studánka jsou pro strávení Silvestra jako dělané. Jsou kousek od nejvyšší hory Jeseníků – Pradědu, kam je možné si udělat výlet.

Také v Beskydech je v zimě krásně

V Beskydech na vás čekají velká lyžařská střediska v Čeladné, Frenštátě pod Radhoštěm i menší sjezdovky. Ubytovat se zde můžete v chatách i v penzionech. Jsou tu také příjemné hotely s pohodlným zázemím, kde se vám bude odpočívat. Hledáte-li to nejlepší ubytování ke strávení konce roku, rezervujte si silvestrovský pobyt na Hotel.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Česko. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.