Připravte se na zimu plnou sportu

I když to venku zatím příliš na mrazivé období nevypadá, teplé rukavice a hřejivou čepici si můžete pořídit už nyní. Zvláště pokud patříte mezi vášnivé sportovce a zimu si užíváte především na lyžích, běžkách či nesmykách na horách. Specialista na outdoor vybavení, cyklistiku a zimní sporty právě naskladňuje kompletní vybavení na zimu.

teplé rukavice

Hurá na lyže

Zimní dovolenou si většina z nás spojuje s kvalitním prašanem a sjezdovkami. Potřebujete-li oživit svou výbavu na zimu, zkuste nové a moderní freeride lyže. Se špičkovými lyžemi si užijete neupravený terén i adrenalin. Abyste si mohli svobodu na lyžích užít na maximum, budete kromě dovedností a praxe na lyžích potřebovat též špičkové hole a již zmiňované teplé rukavice, s nimiž budete mít stále pevný úchop rukou. Pokud stále nemáte jasnou představu, jaká značka se stane vaším favoritem, pak doporučujeme testovací sety na zkoušku. Do terénu se vám budou zajisté hodit také chrániče páteře a brýle pro vaše oči. Jako povinnou výbavu nejen v terénu na freeride lyžích vnímáme helmu a lavinovou výbavu. Nadšení sportovci budou jásat z funkčních batohů a dalších praktických doplňků.

Na běžky i kopec

Jestliže se zatím na neupravený terén necítíte, ale zimním aktivitám holdujete, vsaďte na osvědčenou klasiku v podobě běžkování a lyžování na sjezdovkách. I tady si můžete vychutnat vlastnosti a přednosti prémiového vybavení od špičkových značek díky pestrému sortimentu samotných holí, rukavic, bot či běžek. V nabídce samozřejmě nechybí kompletní výbava pro sjezdové lyžování. Využijte parádních cen a nakupujte online z pohodlí domova. Budete překvapeni, za jak dostupné ceny se můžete nachystat na letošní zimu a vychutnat si jednotlivé sporty do posledního nervu v těle. Teď už  zbývá jen vybrat termín a destinaci, kde se se svým novým vybavením předvedete.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy, Zima se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.