Přehledné tipy na výlety

K opuštění tepla domova vás přinutí mnoho věcí. Jednou budete chtít pořídit krásné fotografie zapadajícího slunce, podruhé ujít dvacet kilometrů, jindy zatoužíte najít všech dvanáct stanovišť naučné stezky.

Křížem krážem po republice

Často někdo ze známých poradí, kde se mu líbilo a kde to rozhodně stojí za návštěvu. Brzy se však tipy na výlety vyčerpají a nezbývá, než se obrátit na jiné zdroje. V tomto případě se dejte do prohlížení nového projektu, kde sdílí své zkušenosti z výletování několik turistů a výletníků. Věrohodné zážitky vás jistě dotlačí si někam vyrazit a probádat, zda vás čeká podobné rozčarování z návštěvy. Jistě znovu nenastane situace, kdy si povzdychnete, kam na výlet, protože momentálně je zde uloženo tisíce originálních textů o dosažených cílech. Klidně se staňte jedním z mnoha přispěvatelů, dokonce si tím i něco vyděláte. Komentujte stávající příspěvky, přidávejte další, sdílejte svoje zkušenosti, rady a informace. Někoho tím nalákáte, pomůžete mu si stanovit cíl pro volný den.

Kam vás nohy donesou

Kudy z nudy? Což takhle dát si do těla, opustit pohodlný gauč a vyšlápnout si na nějaký kopeček? Ano, výlet nemusí bolet vaši peněženku, ale netrénovaní třeba zatíží nohy tak, že druhý den neudělají ani krok. Stoprocentně potěšíte vaše tělo po zdravotní stránce, psychika se také zlepší a opět vám udělají radost i maličkosti.

Kdo se bojí vytáhnout paty ven, nebude nikdy dost překvapený z toho, co se pěkného vyskytne v blízkém okolí. Nejspíše se nestanete objevitelem, protože to před vámi učinil už někdo jiný, ale co víte? Dojít na místo, kde jste se ocitli úplně poprvé zní také dost dobrodružně. Zkuste zajít na www.Tipykamnavylet.cz, kde si lze nechat posílat e-maily s upozorněním na nové druhy výletů v okolí vašeho bydliště. Určitě si najdete nějakou chvilku prozkoumat nedaleké zajímavosti.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.