Poznejte luxus Chorvatska

Možná máte dovolenou na Jadranu spojenou se stanem, kempem a nekonečně dlouhou cestou se spoustou dopravních kolapsů. Jenže do Chorvatska se dnes jednoduše dostanete též letecky a vyzkoušíte-li pohodlné ubytování v hotelu, zjistíte, že cenově nijak neprohloupíte.

Alga hotel - TučepiChorvatsko se může pochlubit stovkami blankytně zářivých pláží s průzračným mořem a nadstandardním servisem. Služby jsou na vysoké úrovni a to je rovněž jeden z mnoha důvodů, proč sem každoročně zavítají tisíce českých turistů. Když k tomu připočtete široké sportovní vyžití, atraktivní nabídku vodních aktivit, příjemné počasí a historii, získáte ideální místo pro vaši letní dovolenou.

Chorvatsko ubytování

Ať už zvolíte sever země, kde se rozprostírá historické město Pula se svým koloseem, nebo dáte přednost vyhlášené Makarské, vždy se dočkáte úchvatných přírodních krás. Oblázkové pláže střídají písečné plochy a bohatý podmořský život doslova láká k tomu obléct brýle a vydat se na průzkum. Cestujete-li s dětmi, vsaďte na Alga Hotel – Tučepi, jež nabízí zábavu pro mladé i špičkové zázemí pro rodiny s dětmi. Oblázková pláž vzdálená 50 metrů od hotelu je vhodná pro nejmenší. Kdykoliv během dne můžete zavítat do fitness centra, využít vnitřní bazén a stejně tak nedaleké sportovní středisko zahrnující pestrou nabídku sportů.

Chorvatsko hotely

V tomto luxusním hotelu jsou připraveni splnit všechna vaše přání a udělat z vaší dovolené neopakovatelný zážitek. K tomu pomáhá též vynikající kuchyně s tradičními pochoutkami nebo bary. U bazénu nechybí hotelová terasa s živou hudbou a bowling či kavárna. Děti se vyřádí na venkovním hřišti a je pro ně připraven i bezpečný bazén. Dovolená získá zcela novou podobu a rychle vás vyvede z omylu, který mají často čeští klienti zažitý. Chorvatsko totiž poskytuje opravdu precizní služby, komfortně zařízené pokoje i servis, s nímž se stane obyčejná dovolená na Jadranu přepychovou záležitostí.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Chorvatsko, Evropa se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.