Pohádková dovolená v Krakonošově revíru

Špindlerův Mlýn je vzhledem ke své poloze v Krkonoších ideálním místem pro trávení letní i zimní dovolené a také výborným výchozím bodem pro poznávání těchto nejvyšších hor České republiky. Pokud se i vy rozhodnete navštívit toto malebné horské městečko, pravděpodobně budete shánět příjemné ubytování, které vám poskytne útulné zázemí po celou dobu pobytu. A právě takové ubytování nabízí Pension Karolína.

Rodinná dovolená v Krkonoších na kterou jen tak nezapomenete

Krkonoše nabízejí široké možnosti sportovního vyžití i ničím nerušeného odpočinku pro celou rodinu. Vypravit se sem můžete v zimě, kdy se Špindlerův Mlýn proměňuje v jedno z nejoblíbenějších krkonošských lyžařských středisek. Během celé zimy zde najdete množství vyhlášených ski areálů, které nabízejí ty nejlepší lyžařské podmínky. V létě můžete obout pohodlnou obuv či vzít kolo a poznávat nejrůznější krásná místa, jež tato oblast nabízí. Během celého roku lze navštívit ve městě i jeho okolí nejrůznější relaxační zařízení, včetně bazénů, saun a masážních center.

Pension Karolína Špindlerův Mlýn – ubytování, které si zamilujete

Pokud hledáte útulný penzion v Krkonoších, ve kterém se budete cítit jako doma a do něhož se budete po každém dni plném zážitků rádi vracet, pension Karolína pro vás bude tím pravým. Penzion se nachází v centru města a v blízkosti veškerého občanského vybavení. Ubytování je připraveno v komfortně zařízených pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny vším potřebným. Součástí penzionu je i vyhlášená restaurace, ve které se hosté mohou stravovat formou snídaní, polopenze či plné penze, ale také zcela individuálně.

Za krásnou dovolenou plnou zážitků se nutně nemusíme vypravovat daleko do zahraničí. I v České republice lze najít mnoho krásných míst. Špindlerův Mlýn obklopený malebnou krkonošskou přírodou mezi ně bezesporu patří.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblíbené destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.