Pivní zážitky v Plzni

zdroj: esennce.cz

zdroj: esennce.cz

S pivem nemusíte zažít zábavu jen v hospodě u stolu. Vyrazte na výlet do Plzeňského pivovaru Purkmistr a uvidíte, jaké všechny zážitky vás tam čekají. Naučíte se pivo vařit, prohlédnete si pivovar a nakonec se v samotném pivu vykoupete. Přesvědčte se na vlastní kůži, udělejte si výlet do hlavního města piva a užijte si nezapomenutelný víkend.

Pivní koupele

V originálních pivních lázních v areálu pivovaru Purkmistr si báječně odpočinete v horké lázni plné piva a směsi bylin. Proč se v pivu koupat a raději ho jen nepít? Protože pivo působí blahodárně i zvenčí – je výborné na pokožku a pleť, prospívá vlasům a horká koupel navíc organismus prokrví a svaly zbaví napětí. A potom je tu ještě další plus, je to totiž neuvěřitelně stylový způsob relaxace!

Pivní koupele, zdroj: esennce.cz

Pivní koupele, zdroj: esennce.cz

Sládkové sladký život mají …

Nebo ne? Zjistěte to na vlastní kůži, zajeďte si do pivovaru na víkend, kdy se vaří pivo. Po celý den budete asistovat při výrobním procesu.  Zúčastníte se ho od samého začátku, našrotování sladu, vystření sladu, přes cezení a házení mláta až po zchlazení a zakvašování. Pokud aktuálně nevíte, co všechno tyto termíny znamenají, vězte, že po tomto víkendu už budete v obraze. Na památku si kromě nově nabytých znalostí a dovedností odnesete také pivo s vlastnoručně pojmenovanou etiketou.

Výroba piva od A po Z, zdroj: esennce.cz

Výroba piva od A po Z, zdroj: esennce.cz

V Areálu pivovarského dvora je kromě samotného pivovaru s restaurací také 4hvězdičkový hotel, bowlingová dráha a luxusní wellness centrum, kde můžete navštívit zmiňované pivní lázně Plzeň, ale vyzkoušet můžete také masáže, saunu, parní lázně nebo vířivou vanu. Celý rok se zde konají různé sezonní akce, při kterých je možné ochutnat speciality pivovarské restaurace i netradiční pivní speciály.

Všechny netradiční pivní zážitky můžete také věnovat jako dárek. Dárkové poukazy pořídíte online v zážitkové agentuře ESENNCE.cz během pár minut.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Léto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *