Penziony v Krušných horách najdete na Božím Daru, v Jáchymově i Ústí nad Labem

Cestování po českých luzích a hájích patří k nejoblíbenějším kratochvílím našince. Není divu, když se před ním co chvíli objeví majestátní vrcholky hor, dokonale upravené sjezdovky, super dlouhé cyklistické trasy a báječné možnosti koupání v přírodě.

penziony v Krušných horách

Pokud patříte k milovníkům výletů, rezervujte si penziony v Krušných horách třeba na Božím Daru, v Chomutově, Jáchymově či Loučné pod Klínovcem. Díky komfortnímu ubytování si po dlouhém putování krajinou zajistíte útulné místo relaxace.

Proč jet do Krušných hor?

V Rudohoří se nebudete nudit ani minutu, protože se zde daří letní i zimní rekreaci. Všudypřítomné přírodní krásy berou dech a vybízí k bližšímu poznání. Jen si představte, že je podél hranic Krušnohorská magistrála dlouhá 242 km! Díky ní poznáte Boží Dar, Cheb a dojedete až k vzdálenému Sněžníku. Klidně si dopřejte wellness víkend, blahodárné účinky kovových rud i léčivých pramenů. Relaxaci nabídne nejen penzion v Jáchymově. Lázeňskými středisky se to v oblasti jenom hemží, další jsou v Teplicích anebo Klášterci nad Ohří. Výlety do přírody patří přímo k povinnostem turistů. Zamiřte k Božídarskému rašeliništi, přírodnímu parku Přebuz a pokochejte se výhledem z rozhledny Komáří Vížka.

Technické památky, ZOO i Casanova

Rodinné zázemí nabízí penzion Boží Dar, k tomu to budete mít kousek na sjezdovku, cyklistické trasy a do přírody. Vaše kroky povedou do štoly Starý Martin v Krupce a hornického skanzenu Podkrušnohorského Technického muzea. V Podkrušnohoří se nachází i zámek Duchcov, právě zde strávil své poslední roky svůdník Giacomo Casanova. Odpočinkové chvíle si vychutnáte v ZOO Ústí nad Labem, letní osvěžení okusíte v Kamenovém jezeru a adrenalin při horolezectví vám přijde vhod ve skalním městě Tiské stěny.

Rudohoří patří k našim nejrozmanitějším horám, proto si ještě dnes rezervujte penziony na Penzion.cz! Pestrá nabídka ubytování vás mile překvapí. Během cestování po tuzemsku si vždy rychle najdete příjemné útočiště.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Česko se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.