Objevte komfortní ubytování, která se ukrývají v českých metropolích

Plzeň, Ostrava nebo Praha. Pokud se chystáte na výlet či na služební cestu do jednoho z těchto měst a budete si zde také shánět ubytování, je tento článek určen právě pro vás. Přinášíme vám tipy na hotely, které vám během vašeho pobytu poskytnou vynikající zázemí. A vy už se budete moci soustředit pouze na poznávání krás daných měst či na své pracovní povinnosti.

Klidné ubytování v Plzni

Během pobytu v západočeské metropoli si můžete zajistit ubytování v hotelu ibis v Plzni. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v klidné části města, kterou jsou Borská Pole, a nabízí 130 komfortně zařízených pokojů, z nichž každý je příjemně a účelně vybaven tak, aby bylo zajištěno největší možné pohodlí hostů. V hotelu se nachází také restaurace zaměřená na mezinárodní kuchyni a lobby bar, který je otevřen nepřetržitě. Hotel ibis je vybaven dvěma konferenčními místnostmi. Od hotelu se snadno a rychle dostanete do centra města, kde se nachází řada památek, restaurací, barů a kaváren.

Komfortní ubytování v Ostravě

Pohodlí a příjemný zážitek Vám během pobytu v moravskoslezské metropoli zajistí Hotel Mercure Center v Ostravě. Tento luxusní a přesto cenově velmi dostupný čtyřhvězdičkový hotel najdete v centru města. K dispozici má 139 plně vybavených pokojů, ale také restauraci, bar, letní terasu, fitness centrum, parní lázně i konferenční prostory. Zkrátka vše, co vás jen napadne. Kulturní a obchodní centrum města naleznete v docházkové vzdálenosti od hotelu a na dosah budete mít také proslulou Stodolní ulici.

Hotel ibis v Praze

Ubytování v centru Prahy

Požadovaný komfort vám během návštěvy hlavního města poskytne Hotel ibis v Praze, který nabízí ubytování v plně vybavených pohodlných pokojích s klimatizací a bezdrátovým připojením k internetu. Příjemný lobby bar se širokou nabídkou nápojů i domácího občerstvení je k dispozici 24 hodin denně. Hotel ibis se nachází v oblasti Starého města a je obklopenou řadou butiků, restaurací a kaváren. V docházkové vzdálenosti od hotelu naleznete řadu klíčových turistických atrakcí, včetně Staroměstského náměstí či Karlova mostu. Hned vedle hotelu se nachází oblíbené nákupní centrum Palladium s množstvím obchodů a restaurací.

Užijte si příjemný a ničím nerušený pobyt v těchto oblíbených českých městech a ubytujte se v jednom z hotelů, které vás určitě nezklamou. Po příjemném odpočinku a poskytnutí prvotřídních služeb ze strany hotelu bude váš den ještě lepší.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *