Obec Čeladná si vás zkrátka podmaní

zdroj: wikipedia.org

V samotném srdci Moravskoslezských Beskyd se rozprostírá pohádková vesnice Čeladná. Právě tady najdete „beskydský Špindlerův mlýn“ nebo také „moravské Beverly Hills“ jak se občas této obci přezdívá. Panenská příroda, čisté ovzduší a příjemná atmosféra vás pohltí již při příjezdu do kouzelné Čeladné.

Navštivte malebnou vesnici kousek od Frenštátu pod Radhoštěm

Pokud se chystáte do Beskyd a v průběhu vaší dovolené nezavítáte do Čeladné, budete toho pravděpodobně litovat. Pohled na průzračně čistou říčku Čeladěnku vám vezme vítr z plachet. Pro svoji krásu si Čeladnou vybírá stále více turistů a rodin s dětmi, jenž chtějí zažít hezkou dovolenou a zůstat v České republice.

Čeladná může nabídnout i romantické svatby v přírodě

Ke Krkonoším patří Špindlerův Mlýn a k Beskydům právě Čeladná, kterou v nedávné době zachvátil boom se stavbou bytů, rodinných domků, penzionů a řadou útulných hotelů. Na jehož začátku stál Stanislav Pros (podnikatel, který vydělal velké peníze na prodeji akcií), který zde vybudoval hotel a 36 jamkové golfové hřiště na počátku 90. letech.

Čeladná a golf

Milovníky golfu potěší fakt, že se v Čeladné každým rokem koná významná událost pro střední a východní Evropu, čímž je golfová soutěž PGA European Tour. Bohužel letošní ročník byl zrušen, ale v příštích letech se snad vrátí. Vy si tak můžete zahrát na jedním z nejkvalitnějších golfových hřišť v ČR.

Mezi další lákadla patří lázně, které se těší vysoké návštěvnosti a to z řad českých i zahraničních turistů. Nabídka služeb pro volný čas je bohatá od sportovišť až po horské tůry po malebné krajině Beskyd.

Mezi zajímavosti patří, že v roce 1966 se v této vesnici narodila známá zpěvačka Iveta Bartošová.

Ti, kteří sem zavítali se shodují, že Čeladná určitě stojí za návštěvu. Dovolená v této lokalitě vás nabije pozitivní energií. Stačí již jen vybrat hotel v Čeladné a můžete vyrazit.

Mapa Čeladné

Zvětšit mapu

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Evropa, Léto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

2 komentáře u Obec Čeladná si vás zkrátka podmaní

  1. Elis napsal:

    Jo Čeladná je pěkná, příští víkend tam jedeme opět na golf. Naše oblíbené hřiště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *