Nosiče lyží a snowboardů pro všechny milovníky sjezdovek

Konečně jste se dočkali a můžete vyrazit na hory za zimními radovánkami. Lyžování totiž patří mezi vaši oblíbenou odpočinkovou aktivitu, která vás nabije novou energií. Tu potřebuje také pro to, abyste mohli zdárně zdolávat nápor práce a stresu běžného života. Ovšem ještě před tím, než na hory pojedete, musíte svůj vůz vybavit. Nosiče lyží a snowboardů jsou totiž základní potřebou pro to, abyste sportovní vybavení vůbec na hory převezli.

nosiče snowboardů

Nosiče lyží

Současná moderní vozidla typu SUV nebo off-road mohou činit problémy osobám menšího vzrůstu, když mají na jejich střechu připevnit lyže. Proto výrobci přišli se zajímavým řešením. Výsuvné nosiče lyží nabízejí pohodlnou manipulaci, protože je možné je vysunout mimo vozidlo a lyže na ně připevnit. Vyrábějí se v několika verzích – pro jeden až osm párů lyží. Jak je patrné, vybere si mezi nimi nejen rodina s dětmi, parta přátel, ale také jednotlivec, který na hory za lyžováním vyráží pouze sám. Základní nosič pro jeden pár lyží je neuzamykatelný.

Nosiče snowboardů

Pro výrobu nosiče snowboardů firmy používají hlavně lehké aluminium, které je pevné a odolné. Konstrukce je bytelná a vyřešená tak, aby se při upevňování snowboardů s ní dobře každému manipulovalo. Stejně jako pro lyže i pro snowboardy se nosiče vyrábějí ve výsuvné variantě. Nebo v magnetické, jejíž výhoda tkví především v tom, že k upevnění není třeba příčníků. Stačí magnetické nosiče snowboardů pomocí magnetu připevnit ke střeše automobilu. Ta musí být pochopitelně kovová, aby magnet vůbec správně fungoval.

Nosiče jsou k dispozici pro dva až čtyři snowboardy všech typů. Jsou uzamykatelné, aby měl řidič vozidla jistotu, že mu jeho lyžařské vybavení nikdo nezcizí, když například svůj automobil zastaví na parkovišti, aby se i s celou posádkou mohl jít občerstvit do restaurace.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Zima se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.