Nevsázejte na štěstí, zvolte vhodné cestovní pojištění

Sezóna letních dovolených se blíží. Někdo má radši klid u pláže, jiný si libuje v turistice a další se těší na adrenalinové sporty. Způsobů, jak si užít volné chvíle, je nespočet. Vždy byste měli mít uzavřené kvalitní pojištění, které pokryje vaše aktivity. V opačném případě místo pěkných chvil na dovolené můžete zažít nepříjemné okamžiky při placení nečekaných výloh.

Cestovní pojištění od 20 korun za den!

Přitom i levné pojištění do zahraničí může vyřešit celou řadu problémů. Cestovní pojištění je dostupné už od 20 korun za den a osobu. Je tedy na každém, jestli bude riskovat vysoké nečekané výlohy, nebo si radši zaplatí pojištění. Kvůli vyřízení pojistky není nutné ani nikam chodit. V současné době vše zařídíte z pohodlí domova. Stačí mít připojení a internet a několik minut času.

levné pojištění do zahraničí

Na co dávat pozor? 

Přesto, než se rozhodnete uzavřít pojištění, tak si pečlivě přečtěte smluvní podmínky. Zaměřte se na výši pojistné částky. Pozornost věnujte také konkrétním pojistným rizikům, která mají být pokryté. Zkontrolujte si, kde konkrétní pojištění platí. Některé tarify platí po celém světě, jiné jen v Evropě, další jen v konkrétních částech světa. Nabídka pojištění se liší. Proto je dobré se podívat na internet a vybrat si takové, které vám bude vyhovovat nejvíce. Doporučujeme například pojištění od pojišťovny ERGO. Kromě skvělých podmínek u ERGO najdete také celou řadu výhodných připojištění (zavazadel, úrazu, sportů…).

pojištění od pojišťovny ERGO

Připojištění se vyplatí 

Jaké konkrétně? Na cestách vás bude chránit i pojištění odpovědnosti, které sjednáte i samostatně, nebo jako připojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění odpovědnosti platí po celém světě, takže ho využijete v práci, běžném životě i na dovolené. Nehledě na to, že u ERGA je velice výhodné. Za pojištění odpovědnosti zaplatíte pouze jednou, ale bude platit pro celou rodinu. Více se o fungování pojistky dozvíte zde. Jak se rozhodnete vy? Budete riskovat, nebo si sjednáte výhodné pojištění?

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.