Nemáte plány na zimní dovolenou? Vydejte se za lyžováním do Slovinska!

Opalování na pláži za chvíli vyměníme za slunění se na horských sjezdovkách v nejoblíbenějších destinacích. Lyžování jako součást zimní dovolené trávíme často u našich sousedů, co kdybychom se ale letos vydali o kousek dál a užili si úchvatné horské scenérie, jež nabízí Slovinsko? Země plná kontrastů vám umožní strávit týdenní lyžovačku s kvalitním zázemím i plným vybavením hotelu. Oproti českým kopcům jsou ty alpské vršky vyhlášené ve Slovinsku vždy zasněžené a vybavené na světové úrovni. Svědčí o tom také stále rostoucí zájem o lyžování u našich sousedů v Rakousku, dále pak v Itálii, popřípadě zmiňovaném Slovinsku.

2019 lyžování Slovinsko

Právě teď máte ideální dobu na výběr zimní dovolené, a že je z čeho vybírat! Lyžování ve Slovinsku slibuje sportovně nabitou rekreaci spolu s dětmi, které mají do šesti let lyžování zdarma a také řadou oblíbených pochoutek, jež nechybí v restauracích a na barech přímo na svahu. Zakousněte se do klobásy, ochutnejte domácí jelita a ke kávičce si dopřejte pravý, voňavý štrúdl. Slovinsko 2019 lyžování bude nabité zajímavými akcemi i možnostmi, jak trávit čas. Hotel Kranjska Gora, jež leží ve stejnojmenném městě, patří mezi oblíbené ubytovací jednotky. V Krajske Goře se pořádala proslulá soutěž organizace FIS, proto je Krajska Gora hotel velmi vyhledávaným místem pro zimní dovolenou. Lyžování Slovinsko 2019 nabízí parádní ceny, jež se příliš neliší od těch našich českých, zároveň však garantuje výrazně vyšší komfort servisu a služeb.

Udržované sjezdovky jsou základ

Lyžování Slovinsko garantuje vždy upravené sjezdovky a řadu aktivit pro milovníky pasivního odpočinku. Ve Slovinsku strávíte nádhernou aktivní dovolenou za solidní peníze, stejně jako můžete otestovat vysokou kvalitu tamních běžeckých tras, popřípadě sáňkovat s těmi nejmladšími. Ostatně najděte si ideální zimní dovolenou na stránkách https://www.gradtur.si/cz/, kde jsou stejně tak top vyhlášené destinace v Rakousku a Itálii.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Evropa, Zima se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.