Na lyžování v Itálii nemusíte čekat do zimy

Kdo si aspoň jednou vyzkoušel lyžování v italských Alpách, chápe, proč se do této destinace všichni rádi vrací. Luxusní hotely, skvělé sněhové podmínky, kouzelná italská příroda a výborná kuchyně, to jsou hodnoty, které neomrzí. Lyžování Itálie – to je sport, wellness a zábava uprostřed nádherné přírody i kulturních památek, takže si z pobytu užijete každou minutu.

Lyžařské zájezdy do Itálie skoro celý rok

Italská strana Alp nabízí možnost lyžování za krásného počasí. Jižní svahy jsou prosluněné až 300 dní v roce. Sezóna na ledovci začíná už v září a lyžování v Itálii si můžete nádherně užít až do května.

Lyžařské zázemí je opravdu na vysoké úrovni, hodně návštěvníků hodnotí místní sjezdovky jako jedny z nejlépe udržovaných v Evropě, navíc je většina z nich lehká, vhodná i pro začátečníky. Samozřejmě si své najdou i zkušení lyžaři, kteří dávají přednost obtížnějším sjezdům.

Kam za adrenalinem v Itálii?

Italské hory jsou rozmanité, některé lokality jsou vhodné pro začátečníky, někde je to spíš pro rodiny a pak jsou místa pro ty nejzkušenější. Pokud máte raději adrenalinové zážitky, navštivte Valle d`Aosta. V tomto údolí najdete neuvěřitelných 870 kilometrů sjezdovek, takže si to opravdu užijete. Svahy jsou vhodné pro carving, freeride, snowboarding, můžete vyzkoušet snowkite i heliski. Na jeden skipas můžete navštívit všechna střediska v údolí.

Jednoduše vyberte ten nejlepší

S vyhledáním té nejlepší zimní dovolené vám pomůže srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Jednoduchý a přehledný výběr nabídek mnoha cestovních kanceláří vám umožní nejen vybrat vhodnou lokalitu a pohodlné ubytování, máte možnost i ušetřit výběrem nejvýhodnější ceny. Doma si pohodlně vyberete, až potom kontaktujete příslušnou cestovní kancelář a uzavřete s ní smlouvu. Ušetříte hodiny hledání, ať už na internetu nebo objížděním cestovek v okolí.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zima se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *