Lyžařský areál Klínovec – skvělé místo pro zimní dovolenou

Lyžování bezesporu patří k nejoblíbenějším zimním aktivitám. Patříte-li k jeho milovníkům i vy, nebo se teprve chystáte proniknout do tajů tohoto sportu, pak navštivte největší skiareál Krušných hor, kde se můžete těšit na celých 12 km sjezdových tratí!

Centrum Klínovec se nachází zhruba 120 km jízdy od Prahy a leží v těsné blízkosti hranic s Německem. Je tak součástí velkého lyžařského regionu, kam se sjíždí sportovci z celé Evropy. Středisko se pyšní velkou moderní lanovkou, vleky a snowparkem s prvotřídní U-rampou pro nadšené snowboardisty. Na své si samozřejmě přijdou i běžkaři, pro které je připraveno na 30 km upravovaných tratí.

Ceník jízdného:

Dospělí – denní 570 Kč
Děti – denní 420 Kč
Studenti, senioři – denní 510 Kč
Dospělí – večerní jízdné – 3 hodiny 290 Kč
Děti – večerní jízdné – 3 hodiny 210 Kč
Studenti, senioři – večerní jízdné – 3 hodiny 260 Kč
Snowpark – denní 330 Kč
Rodinné – denní 2+2 1620 Kč
Rodinné – denní 2+1 1370 Kč

Dětské jízdné platí do 16 let věku, děti do 6 let mají jízdy zdarma. Seniorské ceny mohou využívat lidé od 63 let věku. Ceník platný pro sezónu 2011/2012.

Moderní a pohodlné ubytování

Přímo v areálu jsou návštěvníkům k dispozici apartmány, které umožňují ubytovat 2 až 5 osob, vždy je navíc možné zařídit přistýlku. Celý objekt je nekuřácký, nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí a každý pokoj je plně vybaven tak, aby byl pohodlným zázemím pro strávení dovolené. V teplejším období lze navíc využívat venkovní gril a posezení.

Skiareál Klínovec právem patří k nejnavštěvovanějším zimním střediskům v České republice. Příznivé ceny, komfort a nádherná příroda, to vše jasně hovoří v jeho prospěch.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Evropa, Jak vyrazit, Zima se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *