Luxusní hotel v Ostravě: Ubytování, jídlo i wellness na jednom místě

Ostrava má své vlastní kouzlo, kterému propadne každý, kdo má rád industrialismus. Těžební věže a hutě, ale také architektonicky zajímavá zástavba z 50. let minulého století, kterou najdete v městské části Poruba. Ostrava však představuje také centrum kultury, kterou stojí za to navštívit.

restaurace Ostrava

Příjemný hotel v bývalé šachtě

Chcete-li v Ostravě strávit pár dní, určitě si budete hledat odpočinek na příjemném místě s kompletními službami. Jedním takovým je i čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria, jenž se nachází v objektu bývalé šachty v tichém a klidném prostředí Slezské Ostravy, nedaleko městského centra. Hotel Ostrava nabízí ubytování v pokojích pro nekuřáky s připojením na Wifi zdarma, minibarem, LCD televizí se satelitním příjmem a vysoušečem vlasů. Pro náročnější klientelu jsou přichystané pokoje s klimatizací. Na vyžádání je možné poskytnout také přistýlku nebo dětskou postýlku.

Luxusní restaurace nabízí kvalitní menu

Hotel disponuje vlastní kuchyní, v níž odborně vyškolený personál poskytuje špičkovou gastronomii. Restaurace Ostrava nabízí polední menu nebo výběr z jídelního lístku s řadou specialit i tradičních jídel. Důraz je kladen hlavně na výběr surovin v bio kvalitě z regionálních farem. Prostředí luxusní restaurace Ostrava je klimatizované a v zimním období se využívá pohody a tepla z ohně ve zdejším krbu.

Vedle výborné restaurace mohou hoteloví hosté využívat i bowling, infrasaunu, vířivku, posilovnu a hřiště.

Výhoda objednání ubytování on-line

Pokud si případný zájemce ubytování v hotelu Jan Maria rezervuje prostřednictvím on-line systému na hotelových webových stránkách, získá tu nejlepší cenovou nabídku. V hotelu je non-stop otevřená recepce, která je vždy přichystaná plnit přání hotelových hostů. Pomůže jim zajistit vstupenky na kulturní akce, probudí je telefonem, poskytne hotelové taxi k transportu na letiště. Platit je možné bezhotovostně platební kartou, což patří v dnešní době už k běžnému standardu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.