Letos táhne Bulharsko

Oblíbená destinace generuje u českých turistů stále větší zájem. A to z důvodu ceny i snadné dostupnosti autobusem či letadlem. Bulharsko patří mezi jižní země Evropy, kde se rozprostírají rozlehlé pláže, hotely disponují restauracemi, bary i zábavou pro mladé a nechybí ani plážový servis či okružní výlety zemí. Pokud u vás letos Bulharsko dostane zelenou, rozhodně se obracejte na zavedené cestovní agentury s orientací právě na tuto zemi. Máte jistotu, že si vyberete kvalitní služby, vyhovující hotel i destinaci.

Bulharsko dovolená

Na poslední chvíli

I letos můžete využít takzvanou nabídku last minute, kdy odjíždíte na dovolenou prakticky na poslední moment a máte možnost výrazně ušetřit. Bulharsko dovolená vám učaruje svými vyhlášenými oblastmi, kam bezesporu patří Slunečné Pobřeží, Primorsko, Zlaté Písky a také Djuni s uzavřeným komplexem hotelů. Úředním jazykem je sice bulharština, zcela bez problému se tady domluvíte i dalšími jazyky nevyjímaje češtinu. Každoročně sem zavítá spousta českých, slovenských a polských turistů, čemuž hotely přizpůsobují též animační program a nabídku jídel v restauracích. Snadno si tak objednáte třeba z českého menu. Opomenout nelze též časový posun, který v létě znamená plus hodinu oproti času v České republice. Národní měnou je Leva, nákupy však smíte realizovat také v eurech a spíše záleží, co se vám ve výsledném propočtu vyplatí více.

Nekonečná zábava a služby

V Bulharsku vás rozhodně čeká spousta jedinečných zážitků a dobrodružství třeba na vodním skútru či v delfináriu. Země je bohatá na kulturní dědictví i sportovní aktivity. Jestliže vás dovolená – Bulharsko neláká, vyberte si u ověřené cestovní agentury ze stovek dalších zájezdů. Už nyní můžete vybírat na první moment cenově zvýhodněné zimní pobyty v termálních lázních a zajistit si tak parádní termín podle svých představ.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.