Letní dovolená nejen v Chorvatsku: Kam vyrazit k moři?

Už jste přemýšleli, kde příští rok strávíte svou letní dovolenou? Zima sice ještě ani nezačala, máme krásný podzim, ale určitě je dobré mít plány do budoucna. Kam se vypravit, abyste zažili dny plné slunečních paprsků, báječné koupání a dobré jídlo? Co takhle jet do Chorvatska?

Apartmány Chorvatsko

Ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko patří k oblíbeným letním destinacím. Je to i proto, že je v docela dobré dojezdové vzdálenosti z České republiky. Na Istrii jste schopni dojet už během osmi hodin. A jaké si vyberete ubytování? Chorvatsko je zemí mnoha možností, takže můžete lenošit v hotelích, v soukromí i v kempech. Záleží čistě na vás, čemu dáváte přednost. Apartmány Chorvatsko jsou oblíbeným způsobem letní rekreace. Nabízejí všechno, co potřebujete, abyste týden, deset nebo čtrnáct dní prožili v pohodě.

Istrie, nebo Dalmácie?

Krásná Istrie je na koupání jak dělaná a najdete tu pěkné pískové i oblázkové pláže. Za návštěvu určitě stojí turistické destinace, jako jsou Pula, Poreč, Umag, Roving či Rabac. Nebo můžete jet o něco jižněji až do Dalmácie a na Makarskou riviéru, která nabízí jedny z nejkrásnějších pláží na pobřeží Jaderského moře.

Kam na dovolenou v tuzemsku?

Jestliže nehodláte na letní dovolenou cestovat až k dalekému moři a raději byste zůstali v České republice, nabízí se vám řada míst k trávení volného času. Máte rádi hory, nebo lázně? Líbí se vám jezdit na kole? Pak stojí za to projet se po jižní Moravě a najít si zde i ubytování. Pavlov je například přímo ideálním místem v blízkosti vodní nádrže Nové mlýny, v níž je možné se ochladit po celodenním výletě na kole. Zároveň jsou v jeho okolí vinné sklípky, jež lákají k návštěvě a k ochutnání výborného červeného nebo bílého moravského vína.

Pokud plánujete letní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je pestrá nabídka.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Chorvatsko, Evropa, Léto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.