Lázeňské pobyty pro pacienty i milovníky rozmazlování

Lázeňský pobyt si dříve mohli dopřát pouze pacienti s doporučením od lékaře. Konkrétní choroby se pak léčí v různých lázních napříč celou Českou republikou. Obliba lázní však významně roste, proto jsou dnes dostupné i balíčky pro samoplátce s navrženými procedurami pro zdravé tělo i mysl. Kromě vyhlášených lázní, jako jsou Františkovy Lázně, lázně Karlovy Vary či Mariánské Lázně, se nabízí i řada menších a velmi úspěšných lázní s řadou procedur a relaxačních balíčků.

lázeňské pobyty

Termální zážitek ve Velkých Losinách

Termální lázně Velké Losiny jsou známé svými léčebnými postupy v oblasti onkologie a kožních, oběhových a nervových obtíží. Pobyty zde jsou navrženy pro dospělé i děti a využívají ověřených účinků termální vody. Tady si užijete nejen zasloužený odpočinek a výbornou gastronomii, ale především pak systematický plán procedur včetně koupelí, zábalů a masáží. Některé balíčky jsou cenově dostupné pro seniory i rodiče s dětmi. U Opavy na severu Moravy pak máte příležitost podpořit své zdraví speciálním pobytem v těsné blízkosti cyklostezek. Ideální kombinaci představuje relaxace a aktivní odpočinek. Lázně Darkov pak nabízí třeba speciální pobyty v prvorepublikovém stylu včetně ubytování a restaurace. Velké oblibě se těší originální zábaly a balzámy pro namožené tělo. Tyto lázně pro vás připravily i hubnoucí balíčky a regenerační pobyty.

300 let lázeňské tradice

Pokud hledáte netradiční zážitek z lázeňského prostředí, inspirujte se Luhačovicemi. Pouze tady najdete vyhlášené lázně Luhačovice, jež se pyšní více jak 300letou lázeňskou tradicí a věhlasnou kolonádou a halou Vincentka.  Nadchnou vás zdejší přístupné lázeňské trasy i nedaleká přehrada svádějící k aktivnímu odpočinku. Lázně Luhačovice ročně navštíví okolo třiceti tisíc hostů. Najdete zde celkem deset pramenů, malou i velkou kolonádu a v neposlední řadě spoustu procedur zaměřených na dýchací cesty, pohybový aparát a poruchy látkové výměny.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Česko. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.