Kvalitní lyžování je dostupné pro každého

Lyžování v Alpách blízko termálních pramenů a s možností wellness? Proč ne. Letošní zimu si můžete užít lyžování v Rakousku takové, jaké ho ještě neznáte. A pomoci vám s tím může odborník na tuto lokalitu, cestovní kancelář Traveller. Tato cestovní kancelář se lyžováním a lyžařskými zájezdy do Rakouska zabývá již od roku 1990. Nejedná se tedy o žádného nováčka, ale o ostříleného specialitu, který přesně ví, kde je to nejlepší. Ke každému klientovi zde přistupují individuálně. Záleží tedy pouze na vás a vašich preferencích, jaký zájezd společně vyberete. Lyžování Rakousko ještě nikdy nebylo jednodušší a dostupnější. Rakousko je vhodné pro všechny lyžaře a snowboardisty od úplných začátečníků až po ty nejnáročnější. Pro milovníky adrenalinu jsou připraveny snowparky.

photo-1464294021969-1b21f25322b3Zvolíte si klasické lyžování v některém z oblíbených středisek nebo chcete raději lyžovat v oblastech s termálními prameny? A co letos vyzkoušet ledovec? Možností je opravdu spousta. Chcete se vydat lyžovat s dětmi? Žádný problém, v Rakousku je řada středisek se sjezdovými tratěmi pro úplné začátečníky. A co skipas? I to může být bez starostí. Stačí si zvolit možnost, aby vám cestovní kancelář zajistila kompletní lyžování v Rakousku se skipasem. Vybírat můžete z řady lyžařských středisek, typů ubytování i druhů pobytů. Rádi byste do svého programu zapojili wellness? Stačí tento požadavek sdělit specialistům, kteří s vámi budou dovolenou vybírat. Lyžování také můžete spojit s víkendovým pobytem v některém z krásných rakouských měst.

Není skvělé, když se o vše postarají jiní? Vaším jediným úkolem bude dohlédnout na to, aby všichni členové rodiny měli vzorně připravenou lyžařskou výbavu a abyste včas sbalili a vyrazili. Potom už jen můžete plánovat, jak si užijete výborné lyžování a kde si po náročném dni sednete se skleničkou oblíbeného bombardina.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Evropa, Zima se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *