Kdy se vyplatí půjčit si auto?

Představte si situaci, kdy se vracíte z cest, a na letiště nedorazí smluvený odvoz, popřípadě právě není volné žádné taxi. Vzpomeňte si na moment, kdy jste domlouvali dobrodružnou dovolenou s přáteli, ale když jste vykalkulovali, že se v takovém počtu nevlezete do jednoho auta, z cesty sešlo. Zapátrejte v paměti, kolikrát jste si přáli mít k dispozici větší vůz, třeba pro pohodlné cestování na dlouhou služební cestu, dovolenou anebo převoz věcí. Zaručeně najdete několik okamžiků, které se mohou velice snadno proměnit v realitu.

Jak jsem si půjčil poprvé auto

Autopůjčovna už dávno neplatí za něco přehnaně drahého či snad nedostupného. Vsadíte-li na osvědčené recenze, půjčíte si vůz v Praze a okolí od garantované společnosti. Já jsem vsadil na Easy Rent, firmu, která disponuje rozsáhlým vozovým parkem osobních automobilů včetně dodávek, a všechna nabízená vozidla má skutečně ve 100% stavu. Záleží tedy pouze na vás, jaké výbavě a modelové řadě dáte přednost, já jsem si jednoduše vybral termín, zvolil vůz, potvrdil objednávku a do hodiny a půl na mne čekalo přistavené auto v přesně požadované výbavě.

Velmi mile mne překvapil osobní přístup a jednoduchá a jasná nájemní smlouva. Navíc v ceně pronájmu jsou zahrnuty komplexní asistenční služby, a kdo chce, může si sjednat 0% spouúčast. Na tuto autopůjčovnu jsem vsadil právě kvůli mnoha pozitivním recenzím, a když mi kolega potvrdil, že si zde pravidelně objednává vůz na dlouhé služební cesty, nebyl nejmenší důvod váhat. Zároveň mám obrovskou radost, že při třetím vypůjčení dostanu slevu ve výši 30 % a to se vyplatí, viďte?

Na pár dní i na měsíc

Byl jsem moc rád, když jsem z krátkodobého pronájmu na víkend, kdy jsem vyrážel za partou přátel do hor, mohl udělat pronájem dlouhodobého charakteru. Díky vysoké kvalitě a udržování vozidla v zánovním stavu jsem se s vypůjčenou Škodou Octavia okamžitě sžil a užíval si bezpečnou a komfortní jízdu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.