Kde prožít letošní Silvestr Vám napoví levné ubytování Jeseníky

Měsíc listopad je ideálním obdobím pro plánování silvestrovských oslav. Možností, kde můžete prožít Silvestra je několik, avšak k čím dál tím oblíbenějším lokalitám pro rozloučení se se starým kalendářním rokem patří hory. Zimní radovánky v podobě sjíždění sjezdovek či projetí se na běžkách představují jedinečnou příležitost k odpoutání se od každodenních starostí.

Levné ubytování na českých horách můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Milovníci českých hor se rádi sjíždí především do moravských Jeseníků. Díky levnému ubytování Jeseníky si tak můžete vyzkoušet lyžování v lyžařském ski areálu na Pradědu, kterému se často přezdívá také moravský ledovec. Jde o nejvýše položené a nejznámější zimní středisko, které se rozprostírá přímo pod vrcholem Petrových kamenů v nadmořské výšce 1200 – 1440 metrů. K dalším známým ski areálům v Jeseníkách náleží například ski areál Kouty nad Desnou, Malá Morávka centrum Ski Karlov či Ski areál Ostružná.

Nový rok můžete přivítat také v malebném prostředí Jizerských hor. Levné ubytování Jizerské hory Vám v období vánočních prázdnin a Silvestra nabídnou nadstandardní ubytovací služby. Jizerské hory si zamilují jak lyžaři začátečníci, tak zkušení lyžaři či vyznavači bílých stop. Zimní romantickou atmosféru Jizerských hor doplňují siluety zasněžených hor.Na velké popularitě v posledních letech získává také pohádková Vysočina, která je rájem zejména pro běžkaře. Vyhledávání ubytování na Vysočině Vám usnadní zmíněný internetový portál Kamsi.cz ubytovani.kamsi.cz/vysocina/, Vaše ubytování na Silvestra si již dnes můžete rezervovat v některém z místních penzionů, hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí. Běžkařské lyžařské trasy vedou krásnou přírodou Novoměstska, Žďárska i Třebíčska.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zima se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *